Vlajka

Turnaje

 • LIVE Letný ProDress Cup 2017 spozná zloženie skupín
  Už tradičný turnaj v malom futbale Letný ProDress Cup pokračuje 29. júla 2017 ďalším ročníkom. V prípade priaznivého počasia sa odohrá na futbalovom ihrisku ŠK Malé Uherce, pri zlých podmienkach bude náhradným riešením športová hala v Partizánskom.
 • Na čele historicky prvého renkingu tímov malého futbalu FC Bepon
  V roku 2015 sa v Košiciach odohrali prvé Majstrovstvá Slovenska v malom futbale (MSR), na ktorých neštartovali výbery líg, ale kluby z jednotlivých súťaží. Po troch ročníkoch šampionátu vďaka tomu vznikol prvý klubový renking v histórii malého futbalu na Slovensku.
Najčítanejšie
Najnovšie
Expresne
 • 24.06.2017
  MSR 2017 bude mať o účastníka menej
  Len pár hodín pred štartom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale odstúpil z turnaja tím Deportivo Kanianka. Vyhľadom na krátkosť času už nebolo možné zabezpečiť za neho náhradu, z tohto dôvodu budú všetky jeho zápasy v skupine K skontumované v prospech súperov.
 • 23.06.2017
  Zmena nitrianskych tímov na MSR
  Zástupcom nitrianskej TOP ligy na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2017 bude namiesto tímu Trogari klub s názvom Flames.
 • 23.06.2017
  Zmeny v menoslove účastníkov MSR 2017
  Tesne pred začiatkom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale došlo k dvom zmenám. Namiesto sereďského Tekutého Zla, ktoré sa z turnaja odhlásilo, sa šampionátu zúčastní ako náhradník FC Blue Dragons z Bratislavy a za zvolenskú Zanzigandu získali právo štartu Jäger Boys z Dunajskej Lužnej.
 • 20.06.2017
  Vyvrcholenie Majstrovstiev Slovenska aj v televízií
  Majstrovstvá Slovenska v malom futbale, ktoré sa uskutočnia počas nasledujúceho víkendu (24. a 25.6.2017) v bratislavskej Petržalke, sa objavia aj vo vysielaní televízie. V priamom prenose TV Arena Sport budete môcť v nedeľu od 15:00 sledovať semifinále a od 16:15 aj finále šampionátu.
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.