• 1
  Registrácia
 • 2
  Autorizácia
 • 3
  Hotovo!
Meno je povinné Nick musí mať minimálne 4 znaky Nick môže obsahovať iba: a-Z a 0-9 Nick už existuje Nick je už zaregistrovaný
Heslo je povinné Heslo musí mať minimálne 6 znakov
Email je povinný Nesprávny formát emailu Email už je zaregistrovaný
Heslo znova je povinné Heslá sa musia zhodovať
Súhlasím s Podmienkami používania portálu ligy.sk
Podmienky používania

Portál ligy.sk by mal byť priestorom pre tých, ktorých spája spoločný záujem o futbal. Mal by byť miestom pre zverejňovanie výsledkov a informácií, ktoré nedostanú priestor v iných médiách. Súčasne aj miestom na diskusiu, ktorá by mala byť férová, kultivovaná a hlavne k veci. Poskytneme priestor všetkým, ktorí chcú vyjadriť svoj názorov, samozrejme pri rešpektovaní názorov druhej strany.


Uvedomujeme si, čo znamená vernosť klubu, jeho farbám, histórii a tradíciám. Rešpektujeme tieto hodnoty u každého klubu bez ohľadu na jeho veľkosť, rozpočet, postavenie v tabuľke alebo položenie na mape Slovenska.

Každý klub má preto na portáli rovnaký priestor a možnosti a je len na jeho zástupcoch a fanúšikoch, ako si ho budú spravovať a využívať.

Nezabúdajme, že vždy by malo ísť predovšetkým o hru nazývanú FUTBAL.

PRAVIDLÁ PRE PRISPIEVATEĽOV/DISKUTUJÚCICH

Prispievateľ(administrátor klubu) nesmie vydávať cudzí text, fotografiu alebo akékoľvek iné dielo alebo záznam za vlastné.

Prispievateľ zodpovedá za obsahovú stránku materiálov, musí rozlišovať, či ide o vyhlásenie klubu, jeho vedenia, funkcionárov, stanovisko hráča atď. alebo osobný názor, komentár alebo postreh. V prípade, ak prevzal text (vyjadrenie) inej osoby, musí byť táto časť textu (a jej zdroj) zreteľne označený.

Ak text alebo výsledok obsahuje chybnú, neúplnú alebo nepresnú informáciu, je povinný uviesť ju na pravú mieru opravou príp. doplnením v pôvodnom texte alebo doplnením nového textu.

Zverejnením na portáli súhlasí s jeho ďalším využitím na portáli ligy.sk, pričom sa zaväzuje sa neposkytovať tieto materiály iným elektronickým médiám alebo portálom s podobným zameraním a obsahom. V prípade, ak chce uverejniť rovnaký materiál v iných médiách (portáloch), je povinný o tom informovať administrátora portálu.

Využívajte priestor na portáli, ale rešpektujte názory a postoje ostatných užívateľov a diskutujúcich.

Na portáli uplatňujeme nulovú toleranciu voči:
 • Obsahu, ktorý by porušoval občianske práva iných osôb, je v rozpore s občianskym zákonníkom
 • Prispievateľom/príspevkom podnecujúcim násilie, rasizmus, neznášanlivosť, nenávisť...
 • Zverejňovaniu príspevkov pod cudzím menom
 • Zahlcovaniu diskusií opakovaným kopírovaním obsahu, grafickými prvkami, reklamou akýchkoľvek podujatí, produktov a služieb (komerčných a politických), ktoré priamo nesúvisia s obsahom
 • Zverejňovaniu informácií o identite a kontaktných údajoch iných prispievateľov a diskutujúcich
 • Administrátor portálu si vyhradzuje právo zasiahnuť do materiálu, ak dôjde k porušeniu pravidiel zo strany prispievateľa alebo diskutujúceho.
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.