topPhoto
FOTO: facebook.com/fcn3m/

Rezerva N3M s novým vedením, Holeš pri kormidle skončil

BRATISLAVA, 07.10.2019 |
Katastrofálny vstup do sezóny zažíva rezerva jedného z najlepších mužstiev malého futbalu v Bratislave.


Kým áčko N3M valcuje svojich súperov a patrí medzi najväčších favoritov na titul v bratislavskej RM Unilige, v druholigovom B tíme zažívajú najhorší štart v histórii klubu. Problémy v tomto mužstve naznačovali už zlé výsledky, na ktoré nie je minifutbalová verejnosť zvyknutá. Vyvrcholením krízy bol však zápas proti The Shadows, ktorý hráči N3M ani nedohrali! 

N3M je minimálne bratislavskej minifutbalovej verejnosti známa značka. Skúsený lodivod tohto mužtva sa netají najvyššími cieľmi a každoročne tak svoje mužstvo vystuží známymi menami, ktoré naháňajú strach svojím súperom. 

Okrem svojej výkladnej skrine v 1. Unilige má tento klub aj svoje "béčko", ktoré aj vďaka niektorým hráčom z A tímu dokázalo hrať o popredné pozície v 2.Unilige. 

Len 11 strelených gólov a až 30 inkasovaných -  to je však štart, na ktorý si tento klub nepamätá. Po ostatnom hracom kole proti The Shadows, ktorý hráči N3M B vzdali po prvom polčase a do druhého nenastúpilo, došlo k nečakanému rozhodnutiu manažéra J. Holeša, ktorý odstúpil zo svojej funkcie. 

"Po takýchto výsledkoch som hneď po zápase ponúkol svoju funkciu. Ak by mužstvo nikto neprebral, hrozilo aj odstúpenie zo súťaže," povedal už bývalý manažér Holeš a pokračoval: "Situácia sa vyriešila v podstate do 24 hodín, tím povedie už v nasledujúcom zápase dvojica A. Nedorost a M. Markovič. V mužstve ostávam už len ako hráč a kontrolu nad mužstvom má už spomínaná dvojica."

V tíme zostala väčšina kádra, nové vedenie má v úmysle angažovať ešte niekoľko nových hráčov. "N3M je značka, ktorá si nezaslúži, aby sa s ňou takto zahrávalo. Nastavili sme pravidlá, s ktorými sa hráči stotožnili a veríme, že sa opäť mužstvo dostane na pozície, ktoré mu patria," povedal po stretnutí s Holešom nový manažér Markovič. 

"Chceli by sme aj naďalej úzko spolupracovať s áčkom a pomáhať mu s hráčmi z nášho kádra. Tak isto máme prísľub, že naši kolegovia z 1. Uniligy nám s radosťou prídu pomôcť v dôležitých okamihoch," zhodnotil A. Nedorost, ktorý patrí k oporám A mužstva.

AKTUALIZOVANÉ: Mužstvo N3M "B" posilní minimálne do konca jesennej časti známe meno malého futbalu, bojovník M."Pipi" Križan. Ten by sa mal predstaviť už v najbližšom zápase.

Rezerva N3M sa najbližšie predstaví už tento štvrtok (10.10.) proti Black Cats o 21:00. 

Autor: Wizkid1987, Zdroj: ligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 26.09.2019
  SZMF: Nominácia na WMF majstrovstvá sveta s viacerými prekvapeniami
  Majstrovstvá sveta pod záštitou WMF v australskom Perthe privítajú od 1. do 11. októbra 2019 32 výberov, medzi ktorými nechýba ani slovenská reprezentácia pod hlavičkou Slovenského zväzu malého futbalu. Viac >>>
 • 19.09.2019
  Reprezentácia SMZ spoznala finálnu nomináciu na Socca MS 2019
  Realizačný tím reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu mal pred sebou počas víkendu v Trenčíne ťažkú úlohu, keď vyberal z 19 hráčov finálnu dvanástku, ktorá pôjde reprezentovať Slovensko na Socca Majstrovstvá sveta do Grécka. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Premiérový turnaj bývalých hráčov PLMF ovládli Belasí
  Spomienka na "staré dobré časy" Partizánskej ligy malého futbalu priviedla na štadión ŠK Slovan Šimonovany hráčov z tímov, ktoré v minulosti v súťaži pôsobili. Tí si spolu zmerali sily v Turnaji starých pánov, ktorý by sa mal stať tradíciou. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Křížek s ostrou kritikou SZMF: O týchto veciach sa bude ešte hovoriť
  V rozsiahlom rozhovore s už bývalým členom výkonného výboru a realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu Ivanom Křížkom sme sa dotkli aj témy dvoch zväzov na Slovensku. A treba povedať, že vzťahy medzi nimi nie sú vždy práve ideálne. Dokazujú to aj slová už bývalého minifutbalového funkcionára, ktorý si ani vo vyjadreniach pre náš portál práve servítku pred ústa nedával. Viac >>>
 • 17.09.2019
  `Pán Ivan` už len ako hráč, vo zväze, reprezentácii i klube končí

  Spoluzakladateľ a neskôr hlavný manažér známeho bratislavského tímu Mystery MFC, člen výkonného výboru a zároveň realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu. Pre mnohých kontroverzný Ivan Křížek potvrdil svoju povesť a nečakane sa z týchto postov stiahol. Viac >>>

 • 10.09.2019
  Socca LM: Papalalulu piatym tímom Európy, kráľom ARKO Ključarovci
  Liga majstrov pod patronátom SOCCA ponúkla v slovinskom Maribore súboje 24 tímov z 22 miest zo 16 krajín. Zastúpenie medzi nimi mal aj víťaz bratislavskej Uniligy Papalalulu, obhajcom prvenstva bol poľský Dynamik Torun. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.