topPhoto
FOTO: malyfutbal.sk

SZMF MSR2019: Nástrahy skupín a šestnásťfinále zvládlo aj trio majstrov

PIEŠŤANY, 23.06.2019 |
Majstrovstvá Slovenska v malom futbale pod patronátom Slovenského zväzu malého futbalu ponúkli v Piešťanoch v sobotu zápasy skupinovej fázy i úvodné duely play-off, do ktorého sa z 50 tímov prebojovalo 32 najlepších.


Trio majstrov z predchádzajúcich ročníkov sa prebojovalo medzi šestnástku najlepších, keď ASGuard Security a FC Letka v skupine nezaváhali ani raz a postup, hoci len z 3. miesta, si zabezpečilo aj Banco Casino Devils.

SKUPINOVÁ FÁZA
Skupina A 

365Gym Team Piešťany - 7edma Patrioti Kanianka 0:4 (0:1)
Góly:
9. Hološka, 19. Xia Longjie, 22. Hološka, 23. Ošinský

BAMBARIACI Martin - PRO-MOBIL Michalovce 1:0 (0:0)
Gól:
21. Oravec

365Gym Team Piešťany - PRO-MOBIL Michalovce 6:1 (1:0)
Góly:
9. Strecký, 14. Majgot, 17. Majgot, 20. Strecký, 24. Strecký, 25. Majgot - 23. Antoš

A TIKI TAKA Bratislava - BAMBARIACI Martin 2:1 (2:1)
Góly:
3. Gašparovič, 7. Bučák - 1. Truchlík

TIKI TAKA Bratislava - 365Gym Team Piešťany 6:1 (1:0)
Góly:
10. Tichý, 13. Voška, 15. Sýkora 22. Randuch, 23. Reguly, 23. Tichý - 16. Majgot

7edma Patrioti Kanianka - PRO-MOBIL Michalovce 2:1 (0:1)
Góly:
14. Zahustel, 24. Olšinský - 10. Antoš

BAMBARIACI Martin - 365Gym Team Piešťany 7:2 (5:1)
Góly
: 3. Oravec, 5. Valasek, 6. Trebula, 10. Truchlík, 12. Trebula, 16. Valasek, 18. Trebula - 12. Klasovitý, 14. Majgot

TIKI TAKA Bratislava - 7edma Patrioti Kanianka 1:0 (1:0)
Gól:
6. Voška

BAMBARIACI Martin - 7edma Patrioti Kanianka 2:4 (1:2)
Góly:
10. Oravec, 16. Truchlík - 7. Xia Longjie, 12. Švolík, 15. a 20. Vrajko

TIKI TAKA Bratislava - PRO-MOBIL Michalovce 5:0 (2:0)
Góly:
2. Malý, 6. Sýkora, 19. Voška, 21. a 23. Tichý

Tabuľka Z V R P SG IG Body

TIKI TAKA Bratislava

4 4 0 0 14 2 12

7edma Patrioti Kanianka

4 3 0 1 10 4 9

BAMBARIACI Martin

4 2 0 2 11 8 6

365Gym Team Piešťany

4 1 0 3 9 18 3

PRO-MOBIL Michalovce

4 0 0 4 2 14 0

 

Skupina B

FC CCM CITRON Martin - Pivkári Zvolen 2:2 (2:2)
Góly:
3. Badáň, 5. Gallik - 4. Gažo, 10, Grajciar
ŽK: 12. Badáň (CCM)

Klapkáči Košice - FC Rondel Žilina 3:0 (2:0)
Góly:
4. Martoňák, 5. Ďurák, 14. Mirossay

FC CCM CITRON Martin - FC Rondel Žilina 1:2 (1:1)
Góly:
5. Badáň - 8. Galik, 21. Gorelčík

Jedáleň Mirka Prešov - Klapkáči Košice 3:0 (1:0)
Góly:
8. Beliš, 15. Michniewicz, 18. Binc

Jedáleň Mirka Prešov - FC CCM CITRON Martin 2:1 (1:0)
Góly:
3. Michniewicz, 22. Adamčo - 13. Rovnianek

Pivkári Zvolen - FC Rondel Žilina 2:1 (2:1)
Góly:
3., 12. Grajciar - 11. Minárik

Klapkáči Košice - FC CCM CITRON Martin 6:2 (5:1)
Góly:
4. Tirpák, 6. Gič, 7. Ďurák, 8. Ďurák, 11. Martoňák, 23. Mirossay - 10. Šimko, 15. Badáň

Jedáleň Mirka Prešov - Pivkári Zvolen 3:2 (2:2)
Góly:
2. Semanič, 5. Čorej, 17. Petruška - 7. Kollárik, 9. Rapač

Klapkáči Košice - Pivkári Zvolen 1:2 (0:2)
Góly:
21. Vysošan - 9. Machava, 10. Grajciar

Jedáleň Mirka Prešov - FC Rondel Žilina 2:1 (1:0)
Góly:
8. Bobák, 23. Adamčo - 17. Fejfar

Tabuľka Z V R P GS GI Body

Jedáleň Mirka Prešov

4 4 0 0 10 4 12

Pivkári Zvolen

4 2 1 1 8 7 8

Klapkáči Košice

4 2 0 2 10 7 6

FC Rondel Žilina

4 1 0 3 4 8 3

FC CCM CITRON Martin

4 0 1 3 6 12 1


Skupina C

Paralympiacos Hriňová - FC CANDE Piešťany 4:1 (2:1)
Góly:
6. Šufliarsky, 10. Jablonský, 16. Poduška, 25. Jablonský - 4. Janotík

Brothers Bratislava - FC Riňoši Bratislava 3:0 (3:0)
Góly:
6. Ochaba, 8. Mi. Ulrich, 12. Ma. Ulrich

Brothers Bratislava - Paralympiacos Hriňová 3:1 (0:1)
Góly:
17. Kabát, 19. Ochaba, 22. Libič - 1. Poduška

FC CANDE Piešťany - FC Riňoši Bratislava 1:4 (0:0)
Góly:
13. Rek (vl.) - 16. Borčin, 17., 19., 20. Paštinský

Brothers Bratislava - FC CANDE Piešťany 3:1 (1:0)
Góly:
7. Baričič, 16. Ma. Ulrich, 23. Lupták - 14. Janotík

Paralympiacos Hriňová - FC Riňoši Bratislava 3:5 (0:2)
Góly:
 ??? - 4. Borčin, 12. Paštinský, 15., Roharik, 15. Roharik, 21. Borčin

Tabuľka Z V R P GS GI Body

Brothers Bratislava

3 3 0 0 9 2 9

FC Riňoši Bratislava

3 2 0 1 9 7 6

Paralympiacos Hriňová

3 1 0 2 8 9 3

FC CANDE Piešťany

3 0 0 3 3 11 0


Skupina D

Deportivo Kanianka - AC GLÓBUS Bratislava 0:2 (0:1)
Góly:
9. Wallner, 17. Čarnogurský

L-Trade Zvolen - Atletico Sereď 4:1 (1:0)
Góly:
9. Bolgar, 15. Kucbel, 16. Korpáš, 24. Špekker - 18. Grivalský

AC GLÓBUS Bratislava - Atletico Sereď 3:2 (2:1)
Góly:
1. Tichý, 7. Pšenák, 22. Wallner - 8. a 23. Grivalský

L-Trade Zvolen - Deportivo Kanianka 0:1pk, 2:3 na pokutové kopy

L-Trade Zvolen - AC GLÓBUS Bratislava 2:3pk (0:2, 2:2, 2:3 na pokutové kopy)
Góly:
13. Kucbel, 18. Špekker - 7. Tichý, 8. Wallner

Deportivo Kanianka - Atletico Sereď 5:1 (3:0)
Góly:
3. a 5. Gunda, 4. Madarász, 13. Važan, 24. Jantoška - 21. Javor

Tabuľka Z V R P GS GI Body

AC GLÓBUS Bratislava

3 2 1 0 7 4 8

Deportivo Kanianka

3 1 1 1 5 3 5

L-Trade Zvolen

3 1 2 0 6 3 5

Atletico Sereď

3 0 0 3 4 12 0


Skupina E

MVSHLΛ S.C. Piešťany - ŠK Slovan Brezany 1:0 (0:0)
Gól:
12. Korec

LOS POLLOS HERMANOS Prešov - FC Panthers Nitra 2:0 (0:0)
Góly:
14. Halický, 24. Kapraľ

LOS POLLOS HERMANOS Prešov - MVSHLΛ S.C. Piešťany 3:2pk (1:1, 2:2, 3:2 na pokutové kopy)
Góly:
8. Matúš, 18. Halický - 9. Pazderka, 22. Caňo

ŠK Slovan Brezany - FC Panthers Nitra 5:1 (2:0)
Góly:
4., 21. a 23. Mišeje, 10. Kochan, 14. Zaťko - 19. Šimune

LOS POLLOS HERMANOS Prešov - ŠK Slovan Brezany 2:0 (1:0)
Góly:
7. Zálepa, 20. Kapraľ

E MVSHLΛ S.C. Piešťany - FC Panthers Nitra 3:0 (1:0)
Góly:
3. Klejch, 18. Szabo, 24. Malast

Tabuľka Z V R P GS GI Body

LOS POLLOS HERMANOS Prešov

3 2 1 0 6 2 8

MVSHLΛ S.C. Piešťany

3 2 1 0 6 2 7

ŠK Slovan Brezany

3 1 0 2 5 4 3

FC Panthers Nitra

3 0 0 3 1 10 0


Skupina F

Xanto team Zvolen - Ako chcete Bratislava 0:2 (0:2)
Góly:
22. Polcer, 24. Vlček

Trogári Nitra - EUKE-Šťavičkári Košice 2:0 (2:0)
Góly:
1. Kurej, 11. Prekop

Trogári Nitra - Xanto team Zvolen 7:0 (3:0)
Góly:
7. Gajdoš, 11. Švelan, 12. Fiala, 15. Směřička, 17. Volentier, 19. Hatala, 20. Varga

Ako chcete Bratislava - EUKE-Šťavičkári Košice 1:0 (0:0)
Gól:
16. Lacko

Trogári Nitra - Ako chcete Bratislava 2:0 (1:0)
Góly:
7. Gajdiš, 22. Fiala

F Xanto team Zvolen - EUKE-Šťavičkári Košice 2:4 (0:2)
Góly:
15. Sekerka, 22. Matúš - 8. Burik, 12. Mišenko, 13. Mesaroš, 17. Behún

Tabuľka Z V R P GS GI Body

Trogári Nitra

3 3 0 0 11 0 9

Ako chcete Bratislava

3 2 0 1 3 2 6

EUKE - Šťavičkári Košice

3 1 0 2 4 5 3

Xanto team Zvolen

3 0 0 3 2 13 0


Skupina G 

WILLPAN AGRO STARS Prešov - ŠK Peterčan Trnava 3:0 (0:0)
Góly:
14. Ivanecký, 20. Dyačovský, 24. Fertáľ

ARKÁDIA 1FC Žilina - K&C Group Košice 1:0 (0:0)
Gól:
Rybárik

ŠK Peterčan Trnava - K&C Group Košice 1:2pk (0:0, 1:1, 2:3 na pokutové kopy)
Góly:
14. Krajinčák - 20. Cilovič

ARKÁDIA 1FC Žilina - WILLPAN AGRO STARS Prešov 1:0pk (2:1 na pokutové kopy)

ARKÁDIA 1FC Žilina - ŠK Peterčan Trnava 0:1 (0:1)
Gól:
2. Krajinčák

WILLPAN AGRO STARS Prešov - K&C Group Košice 2:0 (0:0)
Góly:
21. Dyačovský, 23. Luterán

Tabuľka Z V R P GS GI Body

WILLPAN AGRO STARS Prešov

3 2 1 0 5 0 7

ARKÁDIA 1FC Žilina

3 1 1 1 1 1 5

ŠK Peterčan Trnava

3 1 1 1 2 4 4

K&C Group Košice

3 0 1 2 1 4 2


Skupina H

AC Karak Martin - Túlavé citróny Nitra 3:2pk (2:0, 2:2, 5:4 na pokutové kopy)
Góly:
8. a 10. Rác - 18. Gunda, 19. Čurgali

TO-DAY-Hydrokres Prešov - Eli Academy Prešov 7:1 (5:1)
Góly:
4. Mikluš, 5. Kuhajdík, 7. Kanu, 12. Biroš, 12. Popovec, 17. a 19. Ferenc - 10. Lorincz

TO-DAY-Hydrokres Prešov - AC Karak Martin 5:0 (3:0)
Góly:
7. Kanu, 9. a 12. Mikluš, 14. Hvizdoš, 20. Biroš

Túlavé citróny Nitra - Eli Academy Prešov 6:0 (3:0)
Góly:
6. a 20. Čurgali, 10. Kalužák, 11., 13. a 23. Porubský

TO-DAY-Hydrokres Prešov - Túlavé citróny Nitra 7:3 (3:2)
Góly:
4. a 18. Kanu, 6. Hricov, 11. Mikluš, 14. a 24. Ferenc, 20. Biroš - 2. Gregáč, 6. Čurgali, 23. Porubský

AC Karak Martin - Eli Academy Prešov 1:7 (1:3)
Góly:
6. Rác - 3. Gmitter, 4. a 24. Marcinko, 12., 13. a 23. Kaľavský, 19. Elizeuš

Tabuľka Z V R P GS GI Body

TO-DAY - Hydrokres Prešov

3 3 0 0 19 4 9

Túlavé citróny Nitra

3 1 1 1 11 9 4

Eli Academy Prešov

3 1 0 2 8 14 3

AC Karak Martin

3 0 1 2 3 14 2


Skupina I

FC BPN Bratislava - Norky team Považská Bystrica 5:0 (1:0)
Góly:
1., 13. a 21. Felix, 19. Rolinec, 23. Buchel

Banco Casino Devils Senec - Olympic Piešťany 3:1
Góly:
??? - ???

Norky team Považská Bystrica - Olympic Piešťany 6:0 kontumačne

FC BPN Bratislava - Banco Casino Devils Senec 3:2
Góly:
??? - ???

Norky team Považská Bystrica - Banco Casino Devils Senec 3:2pk (3:2 na pokutové kopy)
Góly:
??? - ???

FC BPN Bratislava - Olympic Piešťany 5:2
Góly:
??? - ???

Tabuľka Z V R P GS GI Body

FC BPN Bratislava

3 3 0 0 13 4 9

Norky team Považská Bystrica

3 1 1 1 8 7 5

Banco Casino Devils Senec

3 1 1 1 7 6 4

Olympic Piešťany

3 0 0 3 3 14 0


Skupina J

Real Bytča - Gasko Prešov 2:1 (1:1)
Góly:
6. Hundák, 17. Kendy - 9. Župa

Papalalulu Bratislava - BarBar Zvolen 1:4
Góly:
20. Kovašich - ???

Papalalulu Bratislava - Real Bytča 1:4 (0:1)
Góly:
20. Kovašich - 12. a 22. Borovička, 18. Jandačka, 23. Hundák

Gasko Prešov - BarBar Zvolen 3:1 (2:0)
Góly:
7. Sabolčík, 12. Mazimovič, 16. Župa - 13. Švihorík

Papalalulu Bratislava - Gasko Prešov 4:2
Góly:
??? - ???

Real Bytča - BarBar Zvolen 2:1
Góly:
??? - ???

Tabuľka Z V R P GS GI Body

Real Bytča

3 3 0 0 8 3 9

BarBar Zvolen

3 1 0 2 6 6 3

Gasko Prešov

3 1 0 2 6 7 3

Papalalulu Bratislava

3 1 0 2 6 10 3


Skupina K

ASGuard security Košice - FC Blue Dragons Bratislava 5:1 (2:1)
Góly:
6. a 24. Gere, 11. Kis, 17. Dojčak, 23. Sasák - 3. Šefčík

Atletico Novejsa Partizánske - YOUNGBOYS Považská Bystrica 0:1pk (0:1 na pokutové kopy)

Atletico Novejsa Partizánske - FC Blue Dragons Bratislava 3:2
Góly:
??? - ???

ASGuard security Košice - YOUNGBOYS Považská Bystrica 6:2
Góly:
??? - ???

ASGuard security Košice - Atletico Novejsa Partizánske 1:0
Gól:
???

FC Blue Dragons Bratislava - YOUNGBOYS Považská Bystrica 1:2pk (2:3 na pokutové kopy)
Góly:
??? - ???

Tabuľka Z V R P GS GI Body

ASGuard security Košice

3 3 0 0 12 3 9

YOUNGBOYS Považská Bystrica

3 0 2 1 3 7 4

Atletico Novejsa Partizánske

3 1 1 1 3 3 4

FC Blue Dragons Bratislava

3 0 1 2 4 9 1


Skupina L 

FC Letka Trenčín - Ruská presilovka Trnava 5:2 (2:1)
Góly:
6. Čaja, 7. Ďuráči, 14. Repa, 22. Havier, 24. Držík - 9. Pilo, 18. Horváth

Feyenoord Košice - FC Portorico Lipany 2:3pk (2:2, 2:2, 2:3 na pokutové kopy)
Góly:
10. a 12. Kollár - 3. Telepka, 11. Kuľha

Feyenoord Košice - Ruská presilovka Trnava 3:2 (2:1)
Góly:
2., 3. a 13. Gluchman - 10. Pilo, 18. Spáčil

FC Letka Trenčín - FC Portorico Lipany 4:0
Góly:
???

FC Letka Trenčín - Feyenoord Košice 3:1
Góly:
??? - ???

Ruská presilovka Trnava - FC Portorico Lipany 3:1
Góly:
??? - ???

Tabuľka Z V R P GS GI Body

FC Letka Trenčín

3 3 0 0 12 3 9

Feyenoord Košice

3 1 1 1 6 7 4

Ruská presilovka Trnava

3 1 0 2 7 9 3

FC Portorico Lipany

3 0 1 2 3 9 2


Play-off
Šestnásťfinále

Trogári Nitra - ŠK Peterčan Trnava 1:0 (1:0)
Gól:
3. Směřička

Brothers Bratislava - Banco Casino Devils Senec 2:3 (0:2)
Góly:
21. Turinič, 24. Ochaba - 5. Nagy, 12. Kaňuk, 24. Petráš

ASGuard security Košice - Klapkáči Košice 5:0 (3:0)
Góly:
8. Gere, 9. Rick, 18., 22. a 23. Turek

FC Letka Trenčín - Gasko Prešov 4:1 (3:1)
Góly:
2. vlastný, 3. a 24. repa, 18. Ďuráči - 5. Krajňák

TO-DAY-Hydrokres Prešov - L-Trade Zvolen 5:1 (2:1)
Góly:
15. Hvizdoš, 17. a 23. Kanu, 20. a 24. Mikluš

TIKI TAKA Bratislava - BAMBARIACI Martin 4:0 (3:0)
Góly:
11. Bučák, 12. Tichý, 19. Sýkora, 22. Reguly

LOS POLLOS HERMANOS Prešov - Paralympiacos Hriňová 4:0 (2:0)
Góly:
12., 17. a 24. Kapraľ, 23. Dzuris

Real Bytča - ŠK Slovan Brezany
Góly:
14. a 22. Kendy, 23. Hundák

FC BPN Bratislava - YOUNGBOYS Považská Bystrica 1:0pk (2:1 na pokutové kopy)

AC GLÓBUS Bratislava - FC Riňoši Bratislava 6:0 (5:0)
Góly:
5. a 11. Pšenák, 10. a 20. Wallner, 18. Pukan, 21. Čarnogurský

Jedáleň Mirka Prešov - Norky team Považská Bystrica 2:1pk (0:1, 1:1, 2:1 na pokutové kopy)
Góly:
21. Bobák - 15. Michalec

ARKÁDIA 1FC Žilina - 7edma Patrioti Kanianka 0:2 (0:2)
Góly:
12. Xia Longjie, 19. Zahustel

MVSHLΛ S.C. Piešťany - Pivkári Zvolen 3:0 (2:0)
Góly:
4. a 22. Kotula, 19. Nguyen Khac Hoang

Túlavé citróny Nitra - Deportivo Kanianka 5:2 (4:1)
Góly
: 3. a 20. Porubský, 6. Šebík, 10. Gregáč, 24. Gunda - 6. Svitek, 22. Madarász

WILLPAN AGRO STARS Prešov - Ako chcete Bratislava 2:1 (2:1)
Góly:
5. Čekan, 19. Ivanecký - 17. Vlček
ŽK: 23. Čekan (WIL)

Feyenoord Košice - Papalalulu Bratislava 1:6 (1:6)
Góly:
17. Kollár - 4. Kovašich, 7. a 17. Marko, 11. Jurkemik, 15. Stašiak, 19. Lipa


Program zápasov - nedeľa 23.6.

Osemfinále
10:00
LOS POLLOS HERMANOS Prešov - WILLPAN AGRO STARS Prešov
Trogári Nitra - Túlavé citróny Nitra
Real Bytča - Jedáleň Mirka Prešov
Papalalulu Bratislava - ASGuard security Košice

10:30
FC Letka Trenčín - 7edma Patrioti Kanianka
TO-DAY - Hydrokres Prešov - AC GLÓBUS Bratislava
MVSHLΛ S.C. Piešťany - Banco Casino Devils Senec
TIKI TAKA Bratislava - FC BPN Bratislava

11:15 Štvrťfinále 
12:00/12:30 Semifinále
13:15 O 3. miesto
13:45 Finále

Autor: marp, Zdroj: malyfutbal.sk, ligy.sk

Súvisiaci obsah

  • 19.09.2019
    Reprezentácia SMZ spoznala finálnu nomináciu na Socca MS 2019
    Realizačný tím reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu mal pred sebou počas víkendu v Trenčíne ťažkú úlohu, keď vyberal z 19 hráčov finálnu dvanástku, ktorá pôjde reprezentovať Slovensko na Socca Majstrovstvá sveta do Grécka. Viac >>>
  • 17.09.2019
    Premiérový turnaj bývalých hráčov PLMF ovládli Belasí
    Spomienka na "staré dobré časy" Partizánskej ligy malého futbalu priviedla na štadión ŠK Slovan Šimonovany hráčov z tímov, ktoré v minulosti v súťaži pôsobili. Tí si spolu zmerali sily v Turnaji starých pánov, ktorý by sa mal stať tradíciou. Viac >>>
  • 17.09.2019
    Křížek s ostrou kritikou SZMF: O týchto veciach sa bude ešte hovoriť
    V rozsiahlom rozhovore s už bývalým členom výkonného výboru a realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu Ivanom Křížkom sme sa dotkli aj témy dvoch zväzov na Slovensku. A treba povedať, že vzťahy medzi nimi nie sú vždy práve ideálne. Dokazujú to aj slová už bývalého minifutbalového funkcionára, ktorý si ani vo vyjadreniach pre náš portál práve servítku pred ústa nedával. Viac >>>
  • 17.09.2019
    `Pán Ivan` už len ako hráč, vo zväze, reprezentácii i klube končí

    Spoluzakladateľ a neskôr hlavný manažér známeho bratislavského tímu Mystery MFC, člen výkonného výboru a zároveň realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu. Pre mnohých kontroverzný Ivan Křížek potvrdil svoju povesť a nečakane sa z týchto postov stiahol. Viac >>>

  • 10.09.2019
    Socca LM: Papalalulu piatym tímom Európy, kráľom ARKO Ključarovci
    Liga majstrov pod patronátom SOCCA ponúkla v slovinskom Maribore súboje 24 tímov z 22 miest zo 16 krajín. Zastúpenie medzi nimi mal aj víťaz bratislavskej Uniligy Papalalulu, obhajcom prvenstva bol poľský Dynamik Torun. Viac >>>
  • 10.09.2019
    Nová sezóna Uniligy bude bez jedného z tradičných klubov
    Nielen zástupcov súťaže, ale zrejme aj viacerých svojich priaznivcov zaskočil krok jedného z tradičných účastníkov bratislavskej Uniligy 1. FC Pressburg. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.