topPhoto
FOTO: malyfutbal.sk

SZMF MSR2019: Nástrahy skupín a šestnásťfinále zvládlo aj trio majstrov

PIEŠŤANY, 23.06.2019 |
Majstrovstvá Slovenska v malom futbale pod patronátom Slovenského zväzu malého futbalu ponúkli v Piešťanoch v sobotu zápasy skupinovej fázy i úvodné duely play-off, do ktorého sa z 50 tímov prebojovalo 32 najlepších.


Trio majstrov z predchádzajúcich ročníkov sa prebojovalo medzi šestnástku najlepších, keď ASGuard Security a FC Letka v skupine nezaváhali ani raz a postup, hoci len z 3. miesta, si zabezpečilo aj Banco Casino Devils.

SKUPINOVÁ FÁZA
Skupina A 

365Gym Team Piešťany - 7edma Patrioti Kanianka 0:4 (0:1)
Góly:
9. Hološka, 19. Xia Longjie, 22. Hološka, 23. Ošinský

BAMBARIACI Martin - PRO-MOBIL Michalovce 1:0 (0:0)
Gól:
21. Oravec

365Gym Team Piešťany - PRO-MOBIL Michalovce 6:1 (1:0)
Góly:
9. Strecký, 14. Majgot, 17. Majgot, 20. Strecký, 24. Strecký, 25. Majgot - 23. Antoš

A TIKI TAKA Bratislava - BAMBARIACI Martin 2:1 (2:1)
Góly:
3. Gašparovič, 7. Bučák - 1. Truchlík

TIKI TAKA Bratislava - 365Gym Team Piešťany 6:1 (1:0)
Góly:
10. Tichý, 13. Voška, 15. Sýkora 22. Randuch, 23. Reguly, 23. Tichý - 16. Majgot

7edma Patrioti Kanianka - PRO-MOBIL Michalovce 2:1 (0:1)
Góly:
14. Zahustel, 24. Olšinský - 10. Antoš

BAMBARIACI Martin - 365Gym Team Piešťany 7:2 (5:1)
Góly
: 3. Oravec, 5. Valasek, 6. Trebula, 10. Truchlík, 12. Trebula, 16. Valasek, 18. Trebula - 12. Klasovitý, 14. Majgot

TIKI TAKA Bratislava - 7edma Patrioti Kanianka 1:0 (1:0)
Gól:
6. Voška

BAMBARIACI Martin - 7edma Patrioti Kanianka 2:4 (1:2)
Góly:
10. Oravec, 16. Truchlík - 7. Xia Longjie, 12. Švolík, 15. a 20. Vrajko

TIKI TAKA Bratislava - PRO-MOBIL Michalovce 5:0 (2:0)
Góly:
2. Malý, 6. Sýkora, 19. Voška, 21. a 23. Tichý

Tabuľka Z V R P SG IG Body

TIKI TAKA Bratislava

4 4 0 0 14 2 12

7edma Patrioti Kanianka

4 3 0 1 10 4 9

BAMBARIACI Martin

4 2 0 2 11 8 6

365Gym Team Piešťany

4 1 0 3 9 18 3

PRO-MOBIL Michalovce

4 0 0 4 2 14 0

 

Skupina B

FC CCM CITRON Martin - Pivkári Zvolen 2:2 (2:2)
Góly:
3. Badáň, 5. Gallik - 4. Gažo, 10, Grajciar
ŽK: 12. Badáň (CCM)

Klapkáči Košice - FC Rondel Žilina 3:0 (2:0)
Góly:
4. Martoňák, 5. Ďurák, 14. Mirossay

FC CCM CITRON Martin - FC Rondel Žilina 1:2 (1:1)
Góly:
5. Badáň - 8. Galik, 21. Gorelčík

Jedáleň Mirka Prešov - Klapkáči Košice 3:0 (1:0)
Góly:
8. Beliš, 15. Michniewicz, 18. Binc

Jedáleň Mirka Prešov - FC CCM CITRON Martin 2:1 (1:0)
Góly:
3. Michniewicz, 22. Adamčo - 13. Rovnianek

Pivkári Zvolen - FC Rondel Žilina 2:1 (2:1)
Góly:
3., 12. Grajciar - 11. Minárik

Klapkáči Košice - FC CCM CITRON Martin 6:2 (5:1)
Góly:
4. Tirpák, 6. Gič, 7. Ďurák, 8. Ďurák, 11. Martoňák, 23. Mirossay - 10. Šimko, 15. Badáň

Jedáleň Mirka Prešov - Pivkári Zvolen 3:2 (2:2)
Góly:
2. Semanič, 5. Čorej, 17. Petruška - 7. Kollárik, 9. Rapač

Klapkáči Košice - Pivkári Zvolen 1:2 (0:2)
Góly:
21. Vysošan - 9. Machava, 10. Grajciar

Jedáleň Mirka Prešov - FC Rondel Žilina 2:1 (1:0)
Góly:
8. Bobák, 23. Adamčo - 17. Fejfar

Tabuľka Z V R P GS GI Body

Jedáleň Mirka Prešov

4 4 0 0 10 4 12

Pivkári Zvolen

4 2 1 1 8 7 8

Klapkáči Košice

4 2 0 2 10 7 6

FC Rondel Žilina

4 1 0 3 4 8 3

FC CCM CITRON Martin

4 0 1 3 6 12 1


Skupina C

Paralympiacos Hriňová - FC CANDE Piešťany 4:1 (2:1)
Góly:
6. Šufliarsky, 10. Jablonský, 16. Poduška, 25. Jablonský - 4. Janotík

Brothers Bratislava - FC Riňoši Bratislava 3:0 (3:0)
Góly:
6. Ochaba, 8. Mi. Ulrich, 12. Ma. Ulrich

Brothers Bratislava - Paralympiacos Hriňová 3:1 (0:1)
Góly:
17. Kabát, 19. Ochaba, 22. Libič - 1. Poduška

FC CANDE Piešťany - FC Riňoši Bratislava 1:4 (0:0)
Góly:
13. Rek (vl.) - 16. Borčin, 17., 19., 20. Paštinský

Brothers Bratislava - FC CANDE Piešťany 3:1 (1:0)
Góly:
7. Baričič, 16. Ma. Ulrich, 23. Lupták - 14. Janotík

Paralympiacos Hriňová - FC Riňoši Bratislava 3:5 (0:2)
Góly:
 ??? - 4. Borčin, 12. Paštinský, 15., Roharik, 15. Roharik, 21. Borčin

Tabuľka Z V R P GS GI Body

Brothers Bratislava

3 3 0 0 9 2 9

FC Riňoši Bratislava

3 2 0 1 9 7 6

Paralympiacos Hriňová

3 1 0 2 8 9 3

FC CANDE Piešťany

3 0 0 3 3 11 0


Skupina D

Deportivo Kanianka - AC GLÓBUS Bratislava 0:2 (0:1)
Góly:
9. Wallner, 17. Čarnogurský

L-Trade Zvolen - Atletico Sereď 4:1 (1:0)
Góly:
9. Bolgar, 15. Kucbel, 16. Korpáš, 24. Špekker - 18. Grivalský

AC GLÓBUS Bratislava - Atletico Sereď 3:2 (2:1)
Góly:
1. Tichý, 7. Pšenák, 22. Wallner - 8. a 23. Grivalský

L-Trade Zvolen - Deportivo Kanianka 0:1pk, 2:3 na pokutové kopy

L-Trade Zvolen - AC GLÓBUS Bratislava 2:3pk (0:2, 2:2, 2:3 na pokutové kopy)
Góly:
13. Kucbel, 18. Špekker - 7. Tichý, 8. Wallner

Deportivo Kanianka - Atletico Sereď 5:1 (3:0)
Góly:
3. a 5. Gunda, 4. Madarász, 13. Važan, 24. Jantoška - 21. Javor

Tabuľka Z V R P GS GI Body

AC GLÓBUS Bratislava

3 2 1 0 7 4 8

Deportivo Kanianka

3 1 1 1 5 3 5

L-Trade Zvolen

3 1 2 0 6 3 5

Atletico Sereď

3 0 0 3 4 12 0


Skupina E

MVSHLΛ S.C. Piešťany - ŠK Slovan Brezany 1:0 (0:0)
Gól:
12. Korec

LOS POLLOS HERMANOS Prešov - FC Panthers Nitra 2:0 (0:0)
Góly:
14. Halický, 24. Kapraľ

LOS POLLOS HERMANOS Prešov - MVSHLΛ S.C. Piešťany 3:2pk (1:1, 2:2, 3:2 na pokutové kopy)
Góly:
8. Matúš, 18. Halický - 9. Pazderka, 22. Caňo

ŠK Slovan Brezany - FC Panthers Nitra 5:1 (2:0)
Góly:
4., 21. a 23. Mišeje, 10. Kochan, 14. Zaťko - 19. Šimune

LOS POLLOS HERMANOS Prešov - ŠK Slovan Brezany 2:0 (1:0)
Góly:
7. Zálepa, 20. Kapraľ

E MVSHLΛ S.C. Piešťany - FC Panthers Nitra 3:0 (1:0)
Góly:
3. Klejch, 18. Szabo, 24. Malast

Tabuľka Z V R P GS GI Body

LOS POLLOS HERMANOS Prešov

3 2 1 0 6 2 8

MVSHLΛ S.C. Piešťany

3 2 1 0 6 2 7

ŠK Slovan Brezany

3 1 0 2 5 4 3

FC Panthers Nitra

3 0 0 3 1 10 0


Skupina F

Xanto team Zvolen - Ako chcete Bratislava 0:2 (0:2)
Góly:
22. Polcer, 24. Vlček

Trogári Nitra - EUKE-Šťavičkári Košice 2:0 (2:0)
Góly:
1. Kurej, 11. Prekop

Trogári Nitra - Xanto team Zvolen 7:0 (3:0)
Góly:
7. Gajdoš, 11. Švelan, 12. Fiala, 15. Směřička, 17. Volentier, 19. Hatala, 20. Varga

Ako chcete Bratislava - EUKE-Šťavičkári Košice 1:0 (0:0)
Gól:
16. Lacko

Trogári Nitra - Ako chcete Bratislava 2:0 (1:0)
Góly:
7. Gajdiš, 22. Fiala

F Xanto team Zvolen - EUKE-Šťavičkári Košice 2:4 (0:2)
Góly:
15. Sekerka, 22. Matúš - 8. Burik, 12. Mišenko, 13. Mesaroš, 17. Behún

Tabuľka Z V R P GS GI Body

Trogári Nitra

3 3 0 0 11 0 9

Ako chcete Bratislava

3 2 0 1 3 2 6

EUKE - Šťavičkári Košice

3 1 0 2 4 5 3

Xanto team Zvolen

3 0 0 3 2 13 0


Skupina G 

WILLPAN AGRO STARS Prešov - ŠK Peterčan Trnava 3:0 (0:0)
Góly:
14. Ivanecký, 20. Dyačovský, 24. Fertáľ

ARKÁDIA 1FC Žilina - K&C Group Košice 1:0 (0:0)
Gól:
Rybárik

ŠK Peterčan Trnava - K&C Group Košice 1:2pk (0:0, 1:1, 2:3 na pokutové kopy)
Góly:
14. Krajinčák - 20. Cilovič

ARKÁDIA 1FC Žilina - WILLPAN AGRO STARS Prešov 1:0pk (2:1 na pokutové kopy)

ARKÁDIA 1FC Žilina - ŠK Peterčan Trnava 0:1 (0:1)
Gól:
2. Krajinčák

WILLPAN AGRO STARS Prešov - K&C Group Košice 2:0 (0:0)
Góly:
21. Dyačovský, 23. Luterán

Tabuľka Z V R P GS GI Body

WILLPAN AGRO STARS Prešov

3 2 1 0 5 0 7

ARKÁDIA 1FC Žilina

3 1 1 1 1 1 5

ŠK Peterčan Trnava

3 1 1 1 2 4 4

K&C Group Košice

3 0 1 2 1 4 2


Skupina H

AC Karak Martin - Túlavé citróny Nitra 3:2pk (2:0, 2:2, 5:4 na pokutové kopy)
Góly:
8. a 10. Rác - 18. Gunda, 19. Čurgali

TO-DAY-Hydrokres Prešov - Eli Academy Prešov 7:1 (5:1)
Góly:
4. Mikluš, 5. Kuhajdík, 7. Kanu, 12. Biroš, 12. Popovec, 17. a 19. Ferenc - 10. Lorincz

TO-DAY-Hydrokres Prešov - AC Karak Martin 5:0 (3:0)
Góly:
7. Kanu, 9. a 12. Mikluš, 14. Hvizdoš, 20. Biroš

Túlavé citróny Nitra - Eli Academy Prešov 6:0 (3:0)
Góly:
6. a 20. Čurgali, 10. Kalužák, 11., 13. a 23. Porubský

TO-DAY-Hydrokres Prešov - Túlavé citróny Nitra 7:3 (3:2)
Góly:
4. a 18. Kanu, 6. Hricov, 11. Mikluš, 14. a 24. Ferenc, 20. Biroš - 2. Gregáč, 6. Čurgali, 23. Porubský

AC Karak Martin - Eli Academy Prešov 1:7 (1:3)
Góly:
6. Rác - 3. Gmitter, 4. a 24. Marcinko, 12., 13. a 23. Kaľavský, 19. Elizeuš

Tabuľka Z V R P GS GI Body

TO-DAY - Hydrokres Prešov

3 3 0 0 19 4 9

Túlavé citróny Nitra

3 1 1 1 11 9 4

Eli Academy Prešov

3 1 0 2 8 14 3

AC Karak Martin

3 0 1 2 3 14 2


Skupina I

FC BPN Bratislava - Norky team Považská Bystrica 5:0 (1:0)
Góly:
1., 13. a 21. Felix, 19. Rolinec, 23. Buchel

Banco Casino Devils Senec - Olympic Piešťany 3:1
Góly:
??? - ???

Norky team Považská Bystrica - Olympic Piešťany 6:0 kontumačne

FC BPN Bratislava - Banco Casino Devils Senec 3:2
Góly:
??? - ???

Norky team Považská Bystrica - Banco Casino Devils Senec 3:2pk (3:2 na pokutové kopy)
Góly:
??? - ???

FC BPN Bratislava - Olympic Piešťany 5:2
Góly:
??? - ???

Tabuľka Z V R P GS GI Body

FC BPN Bratislava

3 3 0 0 13 4 9

Norky team Považská Bystrica

3 1 1 1 8 7 5

Banco Casino Devils Senec

3 1 1 1 7 6 4

Olympic Piešťany

3 0 0 3 3 14 0


Skupina J

Real Bytča - Gasko Prešov 2:1 (1:1)
Góly:
6. Hundák, 17. Kendy - 9. Župa

Papalalulu Bratislava - BarBar Zvolen 1:4
Góly:
20. Kovašich - ???

Papalalulu Bratislava - Real Bytča 1:4 (0:1)
Góly:
20. Kovašich - 12. a 22. Borovička, 18. Jandačka, 23. Hundák

Gasko Prešov - BarBar Zvolen 3:1 (2:0)
Góly:
7. Sabolčík, 12. Mazimovič, 16. Župa - 13. Švihorík

Papalalulu Bratislava - Gasko Prešov 4:2
Góly:
??? - ???

Real Bytča - BarBar Zvolen 2:1
Góly:
??? - ???

Tabuľka Z V R P GS GI Body

Real Bytča

3 3 0 0 8 3 9

BarBar Zvolen

3 1 0 2 6 6 3

Gasko Prešov

3 1 0 2 6 7 3

Papalalulu Bratislava

3 1 0 2 6 10 3


Skupina K

ASGuard security Košice - FC Blue Dragons Bratislava 5:1 (2:1)
Góly:
6. a 24. Gere, 11. Kis, 17. Dojčak, 23. Sasák - 3. Šefčík

Atletico Novejsa Partizánske - YOUNGBOYS Považská Bystrica 0:1pk (0:1 na pokutové kopy)

Atletico Novejsa Partizánske - FC Blue Dragons Bratislava 3:2
Góly:
??? - ???

ASGuard security Košice - YOUNGBOYS Považská Bystrica 6:2
Góly:
??? - ???

ASGuard security Košice - Atletico Novejsa Partizánske 1:0
Gól:
???

FC Blue Dragons Bratislava - YOUNGBOYS Považská Bystrica 1:2pk (2:3 na pokutové kopy)
Góly:
??? - ???

Tabuľka Z V R P GS GI Body

ASGuard security Košice

3 3 0 0 12 3 9

YOUNGBOYS Považská Bystrica

3 0 2 1 3 7 4

Atletico Novejsa Partizánske

3 1 1 1 3 3 4

FC Blue Dragons Bratislava

3 0 1 2 4 9 1


Skupina L 

FC Letka Trenčín - Ruská presilovka Trnava 5:2 (2:1)
Góly:
6. Čaja, 7. Ďuráči, 14. Repa, 22. Havier, 24. Držík - 9. Pilo, 18. Horváth

Feyenoord Košice - FC Portorico Lipany 2:3pk (2:2, 2:2, 2:3 na pokutové kopy)
Góly:
10. a 12. Kollár - 3. Telepka, 11. Kuľha

Feyenoord Košice - Ruská presilovka Trnava 3:2 (2:1)
Góly:
2., 3. a 13. Gluchman - 10. Pilo, 18. Spáčil

FC Letka Trenčín - FC Portorico Lipany 4:0
Góly:
???

FC Letka Trenčín - Feyenoord Košice 3:1
Góly:
??? - ???

Ruská presilovka Trnava - FC Portorico Lipany 3:1
Góly:
??? - ???

Tabuľka Z V R P GS GI Body

FC Letka Trenčín

3 3 0 0 12 3 9

Feyenoord Košice

3 1 1 1 6 7 4

Ruská presilovka Trnava

3 1 0 2 7 9 3

FC Portorico Lipany

3 0 1 2 3 9 2


Play-off
Šestnásťfinále

Trogári Nitra - ŠK Peterčan Trnava 1:0 (1:0)
Gól:
3. Směřička

Brothers Bratislava - Banco Casino Devils Senec 2:3 (0:2)
Góly:
21. Turinič, 24. Ochaba - 5. Nagy, 12. Kaňuk, 24. Petráš

ASGuard security Košice - Klapkáči Košice 5:0 (3:0)
Góly:
8. Gere, 9. Rick, 18., 22. a 23. Turek

FC Letka Trenčín - Gasko Prešov 4:1 (3:1)
Góly:
2. vlastný, 3. a 24. repa, 18. Ďuráči - 5. Krajňák

TO-DAY-Hydrokres Prešov - L-Trade Zvolen 5:1 (2:1)
Góly:
15. Hvizdoš, 17. a 23. Kanu, 20. a 24. Mikluš

TIKI TAKA Bratislava - BAMBARIACI Martin 4:0 (3:0)
Góly:
11. Bučák, 12. Tichý, 19. Sýkora, 22. Reguly

LOS POLLOS HERMANOS Prešov - Paralympiacos Hriňová 4:0 (2:0)
Góly:
12., 17. a 24. Kapraľ, 23. Dzuris

Real Bytča - ŠK Slovan Brezany
Góly:
14. a 22. Kendy, 23. Hundák

FC BPN Bratislava - YOUNGBOYS Považská Bystrica 1:0pk (2:1 na pokutové kopy)

AC GLÓBUS Bratislava - FC Riňoši Bratislava 6:0 (5:0)
Góly:
5. a 11. Pšenák, 10. a 20. Wallner, 18. Pukan, 21. Čarnogurský

Jedáleň Mirka Prešov - Norky team Považská Bystrica 2:1pk (0:1, 1:1, 2:1 na pokutové kopy)
Góly:
21. Bobák - 15. Michalec

ARKÁDIA 1FC Žilina - 7edma Patrioti Kanianka 0:2 (0:2)
Góly:
12. Xia Longjie, 19. Zahustel

MVSHLΛ S.C. Piešťany - Pivkári Zvolen 3:0 (2:0)
Góly:
4. a 22. Kotula, 19. Nguyen Khac Hoang

Túlavé citróny Nitra - Deportivo Kanianka 5:2 (4:1)
Góly
: 3. a 20. Porubský, 6. Šebík, 10. Gregáč, 24. Gunda - 6. Svitek, 22. Madarász

WILLPAN AGRO STARS Prešov - Ako chcete Bratislava 2:1 (2:1)
Góly:
5. Čekan, 19. Ivanecký - 17. Vlček
ŽK: 23. Čekan (WIL)

Feyenoord Košice - Papalalulu Bratislava 1:6 (1:6)
Góly:
17. Kollár - 4. Kovašich, 7. a 17. Marko, 11. Jurkemik, 15. Stašiak, 19. Lipa


Program zápasov - nedeľa 23.6.

Osemfinále
10:00
LOS POLLOS HERMANOS Prešov - WILLPAN AGRO STARS Prešov
Trogári Nitra - Túlavé citróny Nitra
Real Bytča - Jedáleň Mirka Prešov
Papalalulu Bratislava - ASGuard security Košice

10:30
FC Letka Trenčín - 7edma Patrioti Kanianka
TO-DAY - Hydrokres Prešov - AC GLÓBUS Bratislava
MVSHLΛ S.C. Piešťany - Banco Casino Devils Senec
TIKI TAKA Bratislava - FC BPN Bratislava

11:15 Štvrťfinále 
12:00/12:30 Semifinále
13:15 O 3. miesto
13:45 Finále

Autor: marp, Zdroj: malyfutbal.sk, ligy.sk

Súvisiaci obsah

  • 23.06.2019
    SZMF MSR2019: Obhajca titulu von z hry
    Z trojice majstrov z predchádzajúcich ročníkov sa medzi najlepšiu štvoricu dostal jediný. Viac >>>
  • 23.06.2019
    SZMF MSR2019: V sobotu sa v Piešťanoch rozhodlo o 16 najlepších
    Majstrovstvá Slovenska v malom futbale pod patronátom Slovenského zväzu malého futbalu ponúkli v Piešťanoch v sobotu zápasy skupinovej fázy i úvodné duely play-off, do ktorého sa z 50 tímov prebojovalo 32 najlepších. Z nich vzišla šestnástka, ktorá v nedeľu zabojuje o titul majstra. Viac >>>
  • 22.06.2019
    MÚMF Trenčín: Pohár spoznal semifinalistov
    Pohár Mestskej únie malého futbalu v Trenčíne pokračoval v sobotu štvrťfinálovými zápasmi. Spolu s poltuctom prvoligistov sa v nich predstavili aj dvaja druholigisti. Viac >>>
  • 21.06.2019
    Socca vydala renking reprezentácií, je medzi nimi aj Slovensko
    International Socca Federation vydala v týchto dňoch rebríček 32 najlepších reprezentácií, ktoré hrajú pod jej patronátom. Nechýba v ňom ani Slovensko. Viac >>>
  • 21.06.2019
    SZMF: MSR2019 aj za účasti všetkých doterajších víťazov
    V Piešťanoch na umelej tráve miestneho PFK napíšu od 22. do 23. júna 2019 Majstrovstvá Slovenskej republiky v malom futbale už svoju ôsmu kapitolu. Zúčastní sa jej päťdesiatka tímov z celého Slovenska a chýbať nebude ani trio klubov, ktoré sa tešili z majstrovskej trofeje v predchádzajúcich ročníkoch - ASGuard Security Košice (víťaz v rokoch 2015 a 2018), FC Letka Trenčín (2016) a Banco Casino Senec (2017). Viac >>>
  • 19.06.2019
    Trnavský Prengo Cup 2019 privíta v sobotu 62 tímov
    Napriek menšiemu počtu ihrísk, ktoré získali organizátori Prengo Cup k dispozícii pre potreby už 7. ročníka najväčšieho turnaja v malom futbale na Slovensku, v sobotu 22. júna sa v areáli Slávie na Rybníkovej ulici v Trnave predstaví až 62 tímov, z toho 54 mužských a osem ženských. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.