topPhoto

VIDEO ME: Sklamanie pre Slovákov, Česi s obratom v nadstavení

KYJEV, 13.08.2018 |
Druhý hrací deň na európskom šampionáte v malom futbale v Kyjeve priniesol pre Slovákov zápas s domácim výberom Ukrajiny.


Po prehre Talianov s favorizovanou Čiernou Horou v zápase, ktorý sa odohral pred súbojom našich s domácimi, sa mohli Slováci v prípade plného bodového zisku výrazne priblížiť k miestenke do štvrťfinále.

V polovici prvého dejstva ich však utlmil Zajec a keď Ukrajinci ešte pred prestávkou pridali z kopačky Šajdiuka aj druhý gól, začal sa našim reprezentantom tento cieľ rozplývať.

Krátko po zmene strán viedli domáci už 3:0 a kontrolovali priebeh duelu. Slovákom sa tak podarilo vyťažiť zo záverečného náporu už len čestný úspech, ktorým Jáger po priklepnutí od Rolinca upravil na konečných 1:3.

Ďalším súperom našich reprezentantov bude v utorok opäť od 19:00 Taliansko.

Skupina A
Ukrajina - Slovensko 3:1 (2:)
Góly:
10. Zajec, 17. Šajdiuk, 22. Kodatskyj - 36. Jáger

Taliansko - Čierna Hora 0:2 (0:2)
 

Naopak k ďalšej výhre si po tuhom boji dokráčali Česi, ktorí ešte tri minúty pred koncom prehrávali s Azerbajdžanom 0:1, no po góle Götha a zásahu Hakla v prvej minúte nadstaveného času nakoniec zvíťazili 2:1.

Skupina B
Anglicko - Rumunsko 2:4 (0:2)
Španielsko - Izrael 1:0 (0:0)

Skupina C
Bulharsko - Írsko 3:2 (2:0)
Albánsko - Bosna a Hercegovina 2:4 (2:1)

Skupina D
Srbsko - Turecko 5:1 (2:0)
Azerbajdžan - Česká republika 1:2 (1:0'


Ďalší program
Utorok 14.08.2018
15:00 C Írsko - Kazachstan
16:00 D Turecko - Maďarsko
17:00 C Bosna a Hercegovina - Bulharsko
18:00 A Čierna Hora - Belgicko
19:00 A Slovensko - Taliansko
20:00 D Česká republika - Srbsko
21:00 B Rumunsko - Izrael
22:00 B Anglicko - Rakúsko

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk, eurominifootball.com

Súvisiaci obsah

 • 13.03.2019
  Mystery MFC svitá po ťažkom období na lepšie časy
  Ešte pred pár mesiacmi nebolo isté, či Mystery MFC v novej sezóne vôbec bude hrať, nakoniec je z toho šanca na miestenku do skupiny o titul v bratislavskej Unilige, nový partner klubu i trio reprezentantov. Jarná časť aktuálneho ročníka štartuje pre kúzelníkov už dnes, s akými cieľmi do nej vstupujú? Viac >>>
 • 07.02.2019
  SZMF si pre hráčov i fanúšikov pripravil dvojité prekvapenie
  Tým prvým je, že slovenská reprezentácia pod hlavičkou SZMF sa napriek neúspešným minuloročným majstrovstvám Európy, na ktorých si nevybojovala miestenku na MS, zúčastní svetového šampionátu v Austrálii. Tým druhým je zmena na trénerskej lavičke, kde Rastislava Kollára strieda fanúšikom dobre známy Laco Borbély. Viac >>>
 • 04.02.2019
  Trenčín sa nestotožnil s novým smerom SZMF, stal sa členom SMF
  Mestská únia malého futbalu v Trenčíne sa vzdala členstva v Slovenskom zväze malého futbalu a naštartovala spoluprácu so Slovenským minifutbalovým zväzom. Dôvody tohto rozhodnutia i očakávania od tohto kroku prezradil v rozhovore pre ligy.sk predseda trenčianskej súťaže Jozef Igaz. Viac >>>
 • 24.01.2019
  SMZ: Trenčín sa stal členom Slovenského minifutbalového zväzu
  Po bratislavskej Unilige sa do Slovenského minifutbalového zväzu pridala trenčianska Mestská únia malého futbalu. Viac >>>
 • 20.12.2018
  SMZ: Prvým víťazom High School Socca Cupu Gymnázium Metodova
  Slovenský minifutbalový zväz zorganizoval v stredu 19. decembra 2018 v športovej hale SOŠ Pezinok prvý ročník celoslovenského turnaja stredných škôl s názvom High school Socca Cup. Z celkového triumfu sa nakoniec tešili po výborných výsledkoch študenti z bratislavskej Spojenej školy na Metodovej ulici. Viac >>>
 • 31.10.2018
  Slovenský minifutbalový zväz získal zaujímavého partnera
  Len pár dní pred odchodom slovenskej reprezentácie na Socca majstrovstvá sveta v Lisabone sa zástupcom Slovenského minifutbalového zväzu podarilo dotiahnuť spoluprácu so spoločnosťou superfutbal.sk, ktorá sa ponúka prostredníctvom svojho eshopu športové oblečenie a vybavenie.

  "Som skutočne rád, že dohoda o spolupráci prebehla veľmi rýchlo a v priateľskej atmosfére. Som presvedčený, že naša spolupráca napomôže rozvoju minifutbalu na Slovensku," povedal pre minifutbal.sk prezident SMZ Javer Gusejnov.
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.