topPhoto

VIDEO ME: Sklamanie pre Slovákov, Česi s obratom v nadstavení

KYJEV, 13.08.2018 |
Druhý hrací deň na európskom šampionáte v malom futbale v Kyjeve priniesol pre Slovákov zápas s domácim výberom Ukrajiny.


Po prehre Talianov s favorizovanou Čiernou Horou v zápase, ktorý sa odohral pred súbojom našich s domácimi, sa mohli Slováci v prípade plného bodového zisku výrazne priblížiť k miestenke do štvrťfinále.

V polovici prvého dejstva ich však utlmil Zajec a keď Ukrajinci ešte pred prestávkou pridali z kopačky Šajdiuka aj druhý gól, začal sa našim reprezentantom tento cieľ rozplývať.

Krátko po zmene strán viedli domáci už 3:0 a kontrolovali priebeh duelu. Slovákom sa tak podarilo vyťažiť zo záverečného náporu už len čestný úspech, ktorým Jáger po priklepnutí od Rolinca upravil na konečných 1:3.

Ďalším súperom našich reprezentantov bude v utorok opäť od 19:00 Taliansko.

Skupina A
Ukrajina - Slovensko 3:1 (2:)
Góly:
10. Zajec, 17. Šajdiuk, 22. Kodatskyj - 36. Jáger

Taliansko - Čierna Hora 0:2 (0:2)
 

Naopak k ďalšej výhre si po tuhom boji dokráčali Česi, ktorí ešte tri minúty pred koncom prehrávali s Azerbajdžanom 0:1, no po góle Götha a zásahu Hakla v prvej minúte nadstaveného času nakoniec zvíťazili 2:1.

Skupina B
Anglicko - Rumunsko 2:4 (0:2)
Španielsko - Izrael 1:0 (0:0)

Skupina C
Bulharsko - Írsko 3:2 (2:0)
Albánsko - Bosna a Hercegovina 2:4 (2:1)

Skupina D
Srbsko - Turecko 5:1 (2:0)
Azerbajdžan - Česká republika 1:2 (1:0'


Ďalší program
Utorok 14.08.2018
15:00 C Írsko - Kazachstan
16:00 D Turecko - Maďarsko
17:00 C Bosna a Hercegovina - Bulharsko
18:00 A Čierna Hora - Belgicko
19:00 A Slovensko - Taliansko
20:00 D Česká republika - Srbsko
21:00 B Rumunsko - Izrael
22:00 B Anglicko - Rakúsko

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk, eurominifootball.com

Súvisiaci obsah

 • 31.10.2018
  Slovenský minifutbalový zväz získal zaujímavého partnera
  Len pár dní pred odchodom slovenskej reprezentácie na Socca majstrovstvá sveta v Lisabone sa zástupcom Slovenského minifutbalového zväzu podarilo dotiahnuť spoluprácu so spoločnosťou superfutbal.sk, ktorá sa ponúka prostredníctvom svojho eshopu športové oblečenie a vybavenie.

  "Som skutočne rád, že dohoda o spolupráci prebehla veľmi rýchlo a v priateľskej atmosfére. Som presvedčený, že naša spolupráca napomôže rozvoju minifutbalu na Slovensku," povedal pre minifutbal.sk prezident SMZ Javer Gusejnov.
 • 20.08.2018
  Socca MS2018: Dodávateľom oficiálnej lopty uhlsport
  Jeden z popredných výrobcov športových potrieb nemecká firma uhlsport sa stala dodávateľom oficiálnej lopty na premiérových majstrovstvách sveta pod patronátom International Socca Federation. (soccafederation.com)
 • 23.03.2018
  Do ISF (Socca) sa pridala už aj Čína
  Počet krajín v International Socca Federation naďalej rastie. Najnovším členom sa stala Čína v zastúpení Xiai Sports Media Co., ktorá už päť rokov organizuje turnaje tímov 5 proti 5, na ktorých hráva až 40 tisíc klubov.

  "Sme nadšení, že sme sa stali členmi ISF a môžeme dať našim hráčom príležitosť cestovať do Portugalska a reprezentovať Čínu na majstrovstvách sveta," povedal pre soccafederation.com zástupca pekingskej Xiai Sports Media Co. John Yan.
 • 09.03.2018
  Novým členom ISF (Socca) USA
  Small Goal Soccer, ako zástupca Spojených štátov amerických, sa stal novým členom International Socca Federetion. Táto organizácia vznikla v roku 2008 vo Phoenixe, kde odštartovala prvú súťaž v štýle 6 proti 6, postupne sa rozrástla o 12 ďalších líg v štáte Arizona a ďalších v šiestich iných štátoch USA. Najbližším cieľom SGS je rozšíriť sa do 20 štátov.(soccafederation.com)
 • 01.03.2018
  ISF (Socca) má nového člena
  Novým členom International Socca Federation sa stal Pro Sports Management ako zástupca Tuniska. Táto organizácia tak získala po schválení jej žiadosti právo vyslať reprezentáciu na tohtoročné ME v Portugalsku. Ďalšími záujemcami o vstup do federácie sú aj India a Spojené Arabské Emiráty, vzhľadom k viacerým organizáciám z oboch krajín, ktoré ich chcú zastupovať, momentálne ISF ich žiadosti posudzuje. (soccafederation.com)
 • 23.01.2018
  ISF (Socca): K 5 proti 5, 6 proti 6 a 7 proti 7 pribudlo aj 8 proti 8
  International Socca Federation, ktorá reprezentuje tisícky hráčov hrajúcich zápasy piatich proti piatim, šiestich proti šiestim a siedmich proti siedmim rozšírila svoje pôsobenie aj o zápasy ôsmich proti ôsmim. Aj vďaka tomu sa jej novým členom stalo Rusko, ktoré vo svojich súťažiach (LFL) hráva primárne týmto formátom, no na medzinárodnej scéne hráva na turnajoch 6 proti 6 a 7 proti 7. (soccafederation.com)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.