VIDEO ME: Sklamanie pre Slovákov, Česi s obratom v nadstavení

KYJEV, 13.08.2018 |
Druhý hrací deň na európskom šampionáte v malom futbale v Kyjeve priniesol pre Slovákov zápas s domácim výberom Ukrajiny.

Po prehre Talianov s favorizovanou Čiernou Horou v zápase, ktorý sa odohral pred súbojom našich s domácimi, sa mohli Slováci v prípade plného bodového zisku výrazne priblížiť k miestenke do štvrťfinále.

V polovici prvého dejstva ich však utlmil Zajec a keď Ukrajinci ešte pred prestávkou pridali z kopačky Šajdiuka aj druhý gól, začal sa našim reprezentantom tento cieľ rozplývať.

Krátko po zmene strán viedli domáci už 3:0 a kontrolovali priebeh duelu. Slovákom sa tak podarilo vyťažiť zo záverečného náporu už len čestný úspech, ktorým Jáger po priklepnutí od Rolinca upravil na konečných 1:3.

Ďalším súperom našich reprezentantov bude v utorok opäť od 19:00 Taliansko.

Skupina A
Ukrajina - Slovensko 3:1 (2:)
Góly:
10. Zajec, 17. Šajdiuk, 22. Kodatskyj - 36. Jáger

Taliansko - Čierna Hora 0:2 (0:2)

Naopak k ďalšej výhre si po tuhom boji dokráčali Česi, ktorí ešte tri minúty pred koncom prehrávali s Azerbajdžanom 0:1, no po góle Götha a zásahu Hakla v prvej minúte nadstaveného času nakoniec zvíťazili 2:1.

Skupina B
Anglicko - Rumunsko 2:4 (0:2)
Španielsko - Izrael 1:0 (0:0)

Skupina C
Bulharsko - Írsko 3:2 (2:0)
Albánsko - Bosna a Hercegovina 2:4 (2:1)

MSR 2017 bude mať o účastníka menej
    Len pár hodín pred štartom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale odstúpil z turnaja tím Deportivo Kanianka. Vyhľadom na krátkosť času už nebolo možné zabezpečiť za neho náhradu, z tohto dôvodu budú všetky jeho zápasy v skupine K skontumované v prospech súperov.
  • 23.06.2017
    Zmena nitrianskych tímov na MSR
    Zástupcom nitrianskej TOP ligy na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2017 bude namiesto tímu Trogari klub s názvom Flames.
    Zmeny v menoslove účastníkov MSR 2017
    Tesne pred začiatkom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale došlo k dvom zmenám. Namiesto sereďského Tekutého Zla, ktoré sa z turnaja odhlásilo, sa šampionátu zúčastní ako náhradník FC Blue Dragons z Bratislavy a za zvolenskú Zanzigandu získali právo štartu Jäger Boys z Dunajskej Lužnej.
  • 20.06.2017
    Vyvrcholenie Majstrovstiev Slovenska aj v televízií
    Majstrovstvá Slovenska v malom futbale, ktoré sa uskutočnia počas nasledujúceho víkendu (24. a 25.6.2017) v bratislavskej Petržalke, sa objavia aj vo vysielaní televízie. V priamom prenose TV Arena Sport budete môcť v nedeľu od 15:00 sledovať semifinále a od 16:15 aj finále šampionátu.
  • 17.06.2017
    Rozpis zápasov MSR2017 je na svete
    Žreb rozhodol o rozdelení rekordných 48 účastníkov Majstrovstiev Slovenska v malom futbale. Kompletný rozpis zápasov skupinovej fázy nájdete tu.
  • 13.06.2017
    Konečný zoznam účastníkov MSR 2017
    A je to tu! Majstrovstvá Slovenska v malom futbale 2017 spoznali zoznam účastníkov aj s ich rozdelením do žrebovacích košov. Z nich na základe žrebu vzíde dvanásť štvorčlenných skupín.

Z každej z nich postúpia dve najlepšie mužstvá, ktoré doplní osem najlepších z tretích miest. Pri žrebe, ktorý môžete sledovať naživo na portáli malyfutbal.liggy.sk, bude platiť, že v jednej skupine sa nemôžu stretnúť tímy z rovnakej súťaže. Nasadzovanie do košov bolo urobené na základe koeficientov líg.