topPhoto
FOTO: PKE MYSTERY MFC

PKE Mystery víťazom charitatívneho turnaja Futbalisti deťom

BRATISLAVA, 13.11.2017 |
Turnaja, ktorý zorganizovala spoločnosť ProEvent, sa zúčastnil poltucet tímov - Tím nadácie DK, Apollo Bratislava, Lunys a trojica uniligistov PKE Mystery, Die Mannschaft a United of Boys (hráči Red Devils).


Hralo sa na 1x10 minút každý s každým, po základnej časti sa v semifinále proti sebe postavili 1. a 4., resp. 2. a 3. tím celkovej tabuľky a následne sa rozhodovalo o treťom mieste a víťazovi turnaja.

PKE Mystery sa turnaja zúčastnilo v zložení Souček - Bitala, Zelenák, A. Gála, Boček a Pecko.

Kanonier mysterákov Laco Pecko bol však dosť limitovaný zranením, takže zostávajúca pätica, ktorá zažíva poriadne náročnú jeseň, mala čo robiť, aby si rozložila sily. 

Aj preto sa na ihrisko dostal aj Roman Kratochvíl, ktorý prišiel pôvodne len ako divák podporiť svoj tím, no neodolal, nechal sa presvedčiť, aby si obliekol dres Mystery a keďže pri sebe nemal veci, nastúpil namiesto haloviek len v teniskách.

Akoby toho nebolo málo, vo finále sa zranil aj Braňo Boček, ktorý s vykĺbeným ramenom putoval hneď po turnaji na pohotovosť.

Ako sa na správny tím patrí, na ceste do nemocnice ho spolu s manažérom tímu Ivanom Křížkom sprevádzala a pomáhala mu aj trojica spoluhráčov. Pre Braňa tak jesenná časť bohužiaľ smolne predčasne skončila.

Výťažok turnaj putoval na nadáciu Detského kardiocentra.
 

VÝSLEDKY

ZÁKLADNÁ ČASŤ
Tím Nadácie DK - PKE Mystery 0:2
Apollo Bratislava - Die Mannschaft 0:2
LUNYS - United of Boys 0:1
PKE Mystery - Apollo Bratislava 2:0
Die Mannschaft - Tím Nadácie DK 8:0
United of Boys - PKE Mystery 3:0
LUNYS - Apollo Bratislava 4:0
PKE Mystery - LUNYS 0:1
Die Mannschaft - United of Boys 1:2
Apollo Bratislava - Tím Nadácie DK 2:0
Die Mannschaft - PKE Mystery 1:3
Tím Nadácie DK - LUNYS 2:1
United of Boys - Apollo Bratislava 1:0

SEMIFINÁLE
Die Mannschaft - United of Boys 0:1 (VIDEO)
Lunys - PKE Mystery 0:0, 3:4 na PK (VIDEO)

O 3. MIESTO
Lunys - Die Mannschaft 2:0 (VIDEO)

FINÁLE
United of Boys - PKE Mystery 1:2 (VIDEO)
 

"Sme radi, že sme boli pozvaní na tento turnaj, kde sme mohli aj našou troškou trochu pomôcť dobrej veci. Turnaj sme síce vyhrali, ale o víťazstvo tu vôbec nešlo. Vyhrali sme všetci, ktorí prišli a podporili túto akciu. Ďakujem chlapcom, ktorí prišli a s ktorými sme prežili peknú nedeľu. Troška smútku nám prinieslo zranenie Braňa Bočeka, ktorý musel po turnaji na pohotovosť, veríme však, že do jarnej časti bude pripravený opäť v našom drese," povedal pre ligy.sk o podujatí manažér víťazného tímu PKE Mystery Ivan Křížek.

Ďalšie fotografie nájdete na facebookovej stránke PKE Mystery MFC.

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 23.06.2019
  SZMF MSR2019: Obhajca titulu von z hry
  Z trojice majstrov z predchádzajúcich ročníkov sa medzi najlepšiu štvoricu dostal jediný. Viac >>>
 • 23.06.2019
  SZMF MSR2019: V sobotu sa v Piešťanoch rozhodlo o 16 najlepších
  Majstrovstvá Slovenska v malom futbale pod patronátom Slovenského zväzu malého futbalu ponúkli v Piešťanoch v sobotu zápasy skupinovej fázy i úvodné duely play-off, do ktorého sa z 50 tímov prebojovalo 32 najlepších. Z nich vzišla šestnástka, ktorá v nedeľu zabojuje o titul majstra. Viac >>>
 • 22.06.2019
  MÚMF Trenčín: Pohár spoznal semifinalistov
  Pohár Mestskej únie malého futbalu v Trenčíne pokračoval v sobotu štvrťfinálovými zápasmi. Spolu s poltuctom prvoligistov sa v nich predstavili aj dvaja druholigisti. Viac >>>
 • 21.06.2019
  Socca vydala renking reprezentácií, je medzi nimi aj Slovensko
  International Socca Federation vydala v týchto dňoch rebríček 32 najlepších reprezentácií, ktoré hrajú pod jej patronátom. Nechýba v ňom ani Slovensko. Viac >>>
 • 21.06.2019
  SZMF: MSR2019 aj za účasti všetkých doterajších víťazov
  V Piešťanoch na umelej tráve miestneho PFK napíšu od 22. do 23. júna 2019 Majstrovstvá Slovenskej republiky v malom futbale už svoju ôsmu kapitolu. Zúčastní sa jej päťdesiatka tímov z celého Slovenska a chýbať nebude ani trio klubov, ktoré sa tešili z majstrovskej trofeje v predchádzajúcich ročníkoch - ASGuard Security Košice (víťaz v rokoch 2015 a 2018), FC Letka Trenčín (2016) a Banco Casino Senec (2017). Viac >>>
 • 19.06.2019
  Trnavský Prengo Cup 2019 privíta v sobotu 62 tímov
  Napriek menšiemu počtu ihrísk, ktoré získali organizátori Prengo Cup k dispozícii pre potreby už 7. ročníka najväčšieho turnaja v malom futbale na Slovensku, v sobotu 22. júna sa v areáli Slávie na Rybníkovej ulici v Trnave predstaví až 62 tímov, z toho 54 mužských a osem ženských. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.