topPhoto
FOTO: PKE MYSTERY MFC

PKE Mystery víťazom charitatívneho turnaja Futbalisti deťom

BRATISLAVA, 13.11.2017 |
Turnaja, ktorý zorganizovala spoločnosť ProEvent, sa zúčastnil poltucet tímov - Tím nadácie DK, Apollo Bratislava, Lunys a trojica uniligistov PKE Mystery, Die Mannschaft a United of Boys (hráči Red Devils).


Hralo sa na 1x10 minút každý s každým, po základnej časti sa v semifinále proti sebe postavili 1. a 4., resp. 2. a 3. tím celkovej tabuľky a následne sa rozhodovalo o treťom mieste a víťazovi turnaja.

PKE Mystery sa turnaja zúčastnilo v zložení Souček - Bitala, Zelenák, A. Gála, Boček a Pecko.

Kanonier mysterákov Laco Pecko bol však dosť limitovaný zranením, takže zostávajúca pätica, ktorá zažíva poriadne náročnú jeseň, mala čo robiť, aby si rozložila sily. 

Aj preto sa na ihrisko dostal aj Roman Kratochvíl, ktorý prišiel pôvodne len ako divák podporiť svoj tím, no neodolal, nechal sa presvedčiť, aby si obliekol dres Mystery a keďže pri sebe nemal veci, nastúpil namiesto haloviek len v teniskách.

Akoby toho nebolo málo, vo finále sa zranil aj Braňo Boček, ktorý s vykĺbeným ramenom putoval hneď po turnaji na pohotovosť.

Ako sa na správny tím patrí, na ceste do nemocnice ho spolu s manažérom tímu Ivanom Křížkom sprevádzala a pomáhala mu aj trojica spoluhráčov. Pre Braňa tak jesenná časť bohužiaľ smolne predčasne skončila.

Výťažok turnaj putoval na nadáciu Detského kardiocentra.
 

VÝSLEDKY

ZÁKLADNÁ ČASŤ
Tím Nadácie DK - PKE Mystery 0:2
Apollo Bratislava - Die Mannschaft 0:2
LUNYS - United of Boys 0:1
PKE Mystery - Apollo Bratislava 2:0
Die Mannschaft - Tím Nadácie DK 8:0
United of Boys - PKE Mystery 3:0
LUNYS - Apollo Bratislava 4:0
PKE Mystery - LUNYS 0:1
Die Mannschaft - United of Boys 1:2
Apollo Bratislava - Tím Nadácie DK 2:0
Die Mannschaft - PKE Mystery 1:3
Tím Nadácie DK - LUNYS 2:1
United of Boys - Apollo Bratislava 1:0

SEMIFINÁLE
Die Mannschaft - United of Boys 0:1 (VIDEO)
Lunys - PKE Mystery 0:0, 3:4 na PK (VIDEO)

O 3. MIESTO
Lunys - Die Mannschaft 2:0 (VIDEO)

FINÁLE
United of Boys - PKE Mystery 1:2 (VIDEO)
 

"Sme radi, že sme boli pozvaní na tento turnaj, kde sme mohli aj našou troškou trochu pomôcť dobrej veci. Turnaj sme síce vyhrali, ale o víťazstvo tu vôbec nešlo. Vyhrali sme všetci, ktorí prišli a podporili túto akciu. Ďakujem chlapcom, ktorí prišli a s ktorými sme prežili peknú nedeľu. Troška smútku nám prinieslo zranenie Braňa Bočeka, ktorý musel po turnaji na pohotovosť, veríme však, že do jarnej časti bude pripravený opäť v našom drese," povedal pre ligy.sk o podujatí manažér víťazného tímu PKE Mystery Ivan Křížek.

Ďalšie fotografie nájdete na facebookovej stránke PKE Mystery MFC.

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 07.02.2019
  SZMF si pre hráčov i fanúšikov pripravil dvojité prekvapenie
  Tým prvým je, že slovenská reprezentácia pod hlavičkou SZMF sa napriek neúspešným minuloročným majstrovstvám Európy, na ktorých si nevybojovala miestenku na MS, zúčastní svetového šampionátu v Austrálii. Tým druhým je zmena na trénerskej lavičke, kde Rastislava Kollára strieda fanúšikom dobre známy Laco Borbély. Viac >>>
 • 04.02.2019
  Trenčín sa nestotožnil s novým smerom SZMF, stal sa členom SMF
  Mestská únia malého futbalu v Trenčíne sa vzdala členstva v Slovenskom zväze malého futbalu a naštartovala spoluprácu so Slovenským minifutbalovým zväzom. Dôvody tohto rozhodnutia i očakávania od tohto kroku prezradil v rozhovore pre ligy.sk predseda trenčianskej súťaže Jozef Igaz. Viac >>>
 • 24.01.2019
  SMZ: Trenčín sa stal členom Slovenského minifutbalového zväzu
  Po bratislavskej Unilige sa do Slovenského minifutbalového zväzu pridala trenčianska Mestská únia malého futbalu. Viac >>>
 • 20.12.2018
  SMZ: Prvým víťazom High School Socca Cupu Gymnázium Metodova
  Slovenský minifutbalový zväz zorganizoval v stredu 19. decembra 2018 v športovej hale SOŠ Pezinok prvý ročník celoslovenského turnaja stredných škôl s názvom High school Socca Cup. Z celkového triumfu sa nakoniec tešili po výborných výsledkoch študenti z bratislavskej Spojenej školy na Metodovej ulici. Viac >>>
 • 31.10.2018
  Slovenský minifutbalový zväz získal zaujímavého partnera
  Len pár dní pred odchodom slovenskej reprezentácie na Socca majstrovstvá sveta v Lisabone sa zástupcom Slovenského minifutbalového zväzu podarilo dotiahnuť spoluprácu so spoločnosťou superfutbal.sk, ktorá sa ponúka prostredníctvom svojho eshopu športové oblečenie a vybavenie.

  "Som skutočne rád, že dohoda o spolupráci prebehla veľmi rýchlo a v priateľskej atmosfére. Som presvedčený, že naša spolupráca napomôže rozvoju minifutbalu na Slovensku," povedal pre minifutbal.sk prezident SMZ Javer Gusejnov.
 • 20.08.2018
  Socca MS2018: Dodávateľom oficiálnej lopty uhlsport
  Jeden z popredných výrobcov športových potrieb nemecká firma uhlsport sa stala dodávateľom oficiálnej lopty na premiérových majstrovstvách sveta pod patronátom International Socca Federation. (soccafederation.com)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.