topPhoto
FOTO: PKE MYSTERY MFC

PKE Mystery víťazom charitatívneho turnaja Futbalisti deťom

BRATISLAVA, 13.11.2017 |
Turnaja, ktorý zorganizovala spoločnosť ProEvent, sa zúčastnil poltucet tímov - Tím nadácie DK, Apollo Bratislava, Lunys a trojica uniligistov PKE Mystery, Die Mannschaft a United of Boys (hráči Red Devils).


Hralo sa na 1x10 minút každý s každým, po základnej časti sa v semifinále proti sebe postavili 1. a 4., resp. 2. a 3. tím celkovej tabuľky a následne sa rozhodovalo o treťom mieste a víťazovi turnaja.

PKE Mystery sa turnaja zúčastnilo v zložení Souček - Bitala, Zelenák, A. Gála, Boček a Pecko.

Kanonier mysterákov Laco Pecko bol však dosť limitovaný zranením, takže zostávajúca pätica, ktorá zažíva poriadne náročnú jeseň, mala čo robiť, aby si rozložila sily. 

Aj preto sa na ihrisko dostal aj Roman Kratochvíl, ktorý prišiel pôvodne len ako divák podporiť svoj tím, no neodolal, nechal sa presvedčiť, aby si obliekol dres Mystery a keďže pri sebe nemal veci, nastúpil namiesto haloviek len v teniskách.

Akoby toho nebolo málo, vo finále sa zranil aj Braňo Boček, ktorý s vykĺbeným ramenom putoval hneď po turnaji na pohotovosť.

Ako sa na správny tím patrí, na ceste do nemocnice ho spolu s manažérom tímu Ivanom Křížkom sprevádzala a pomáhala mu aj trojica spoluhráčov. Pre Braňa tak jesenná časť bohužiaľ smolne predčasne skončila.

Výťažok turnaj putoval na nadáciu Detského kardiocentra.
 

VÝSLEDKY

ZÁKLADNÁ ČASŤ
Tím Nadácie DK - PKE Mystery 0:2
Apollo Bratislava - Die Mannschaft 0:2
LUNYS - United of Boys 0:1
PKE Mystery - Apollo Bratislava 2:0
Die Mannschaft - Tím Nadácie DK 8:0
United of Boys - PKE Mystery 3:0
LUNYS - Apollo Bratislava 4:0
PKE Mystery - LUNYS 0:1
Die Mannschaft - United of Boys 1:2
Apollo Bratislava - Tím Nadácie DK 2:0
Die Mannschaft - PKE Mystery 1:3
Tím Nadácie DK - LUNYS 2:1
United of Boys - Apollo Bratislava 1:0

SEMIFINÁLE
Die Mannschaft - United of Boys 0:1 (VIDEO)
Lunys - PKE Mystery 0:0, 3:4 na PK (VIDEO)

O 3. MIESTO
Lunys - Die Mannschaft 2:0 (VIDEO)

FINÁLE
United of Boys - PKE Mystery 1:2 (VIDEO)
 

"Sme radi, že sme boli pozvaní na tento turnaj, kde sme mohli aj našou troškou trochu pomôcť dobrej veci. Turnaj sme síce vyhrali, ale o víťazstvo tu vôbec nešlo. Vyhrali sme všetci, ktorí prišli a podporili túto akciu. Ďakujem chlapcom, ktorí prišli a s ktorými sme prežili peknú nedeľu. Troška smútku nám prinieslo zranenie Braňa Bočeka, ktorý musel po turnaji na pohotovosť, veríme však, že do jarnej časti bude pripravený opäť v našom drese," povedal pre ligy.sk o podujatí manažér víťazného tímu PKE Mystery Ivan Křížek.

Ďalšie fotografie nájdete na facebookovej stránke PKE Mystery MFC.

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 24.06.2017
  MSR 2017 bude mať o účastníka menej
  Len pár hodín pred štartom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale odstúpil z turnaja tím Deportivo Kanianka. Vyhľadom na krátkosť času už nebolo možné zabezpečiť za neho náhradu, z tohto dôvodu budú všetky jeho zápasy v skupine K skontumované v prospech súperov.
 • 23.06.2017
  Zmena nitrianskych tímov na MSR
  Zástupcom nitrianskej TOP ligy na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2017 bude namiesto tímu Trogari klub s názvom Flames.
 • 23.06.2017
  Zmeny v menoslove účastníkov MSR 2017
  Tesne pred začiatkom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale došlo k dvom zmenám. Namiesto sereďského Tekutého Zla, ktoré sa z turnaja odhlásilo, sa šampionátu zúčastní ako náhradník FC Blue Dragons z Bratislavy a za zvolenskú Zanzigandu získali právo štartu Jäger Boys z Dunajskej Lužnej.
 • 20.06.2017
  Vyvrcholenie Majstrovstiev Slovenska aj v televízií
  Majstrovstvá Slovenska v malom futbale, ktoré sa uskutočnia počas nasledujúceho víkendu (24. a 25.6.2017) v bratislavskej Petržalke, sa objavia aj vo vysielaní televízie. V priamom prenose TV Arena Sport budete môcť v nedeľu od 15:00 sledovať semifinále a od 16:15 aj finále šampionátu.
 • 17.06.2017
  Rozpis zápasov MSR2017 je na svete
  Žreb rozhodol o rozdelení rekordných 48 účastníkov Majstrovstiev Slovenska v malom futbale. Kompletný rozpis zápasov skupinovej fázy nájdete tu.
 • 13.06.2017
  Konečný zoznam účastníkov MSR 2017
  A je to tu! Majstrovstvá Slovenska v malom futbale 2017 spoznali zoznam účastníkov aj s ich rozdelením do žrebovacích košov. Z nich na základe žrebu vzíde dvanásť štvorčlenných skupín.

  Z každej z nich postúpia dve najlepšie mužstvá, ktoré doplní osem najlepších z tretích miest. Pri žrebe, ktorý môžete sledovať naživo na portáli malyfutbal.liggy.sk, bude platiť, že v jednej skupine sa nemôžu stretnúť tímy z rovnakej súťaže. Nasadzovanie do košov bolo urobené na základe koeficientov líg. 
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.