Vo Zvolene už v sobotu Turnaj v malom futbale o pohár MFK Zvolen

ZVOLEN, 30.06.2017 |
Turnaj v malom futbale o pohár MFK Zvolen napíše 1. júna 2017 na umelej tráve v areáli MFK Zvolen svoje druhé pokračovanie.

Namiesto pôvodne plánovaných 16 mužstiev sa ho zúčastní 12 tímov. Hrať sa bude vo formáte 4+1 na dvoch ihriskách o rozmeroch 40x22 metrov s hádzanárskymi bránkami 3x2 metre. Hrací čas bude 1x 20 minút pod taktovkou skúsených rozhodcov.

Najlepšie mužstvá získajú športové trofeje a ocenený budú aj najlepší hráč, brankár a strelec turnaja. Víťaz turnaja získa navyše putovný pohár. K dispozícii bude pripravený bufet.

Zápasy vyraďovacej časti sa hrajú rovnako ako v skupine 1x20 minút, s tým rozdielom, že medzi zápasmi je prestávka predĺžená o 5 minút . V prípade nerozhodného stavu po skončení riadneho hracieho času nasleduje penaltový rozstrel.

Vo štvrťfinále sa proti sebe postavia najlepšie mužstvá z oboch skupín tak, aby sa nestretli mužstvá z rovnakej základnej skupiny.

Organizátormi turnaja s podporou MFK Zvolen sú Lukáš Grega (0908 174 520) a Juraj Plesník (0915 465 830). Viac informácií nájdete na facebookovskej  stránke podujatia.

Mapka areálu

Organizujete turnaj? Dajte nám o ňom vedieť a my vám pomôžeme s jeho propagáciou. Napíšte nám na našu facebookovú stránku alebo na mail.

Autor: marp, Zdroj: Pohár MFK Zvolen, ligy.sk

• 24.06.2017
    MSR 2017 bude mať o účastníka menej
    Len pár hodín pred štartom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale odstúpil z turnaja tím Deportivo Kanianka. Vyhľadom na krátkosť času už nebolo možné zabezpečiť za neho náhradu, z tohto dôvodu budú všetky jeho zápasy v skupine K skontumované v prospech súperov.
  • 23.06.2017
    Zmena nitrianskych tímov na MSR
    Zástupcom nitrianskej TOP ligy na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2017 bude namiesto tímu Trogari klub s názvom Flames.
    Zmeny v menoslove účastníkov MSR 2017
    Tesne pred začiatkom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale došlo k dvom zmenám. Namiesto sereďského Tekutého Zla, ktoré sa z turnaja odhlásilo, sa šampionátu zúčastní ako náhradník FC Blue Dragons z Bratislavy a za zvolenskú Zanzigandu získali právo štartu Jäger Boys z Dunajskej Lužnej.
  • 20.06.2017
    Vyvrcholenie Majstrovstiev Slovenska aj v televízií
    Majstrovstvá Slovenska v malom futbale, ktoré sa uskutočnia počas nasledujúceho víkendu (24. a 25.6.2017) v bratislavskej Petržalke, sa objavia aj vo vysielaní televízie. V priamom prenose TV Arena Sport budete môcť v nedeľu od 15:00 sledovať semifinále a od 16:15 aj finále šampionátu.
  • 17.06.2017
    Rozpis zápasov MSR2017 je na svete
    Žreb rozhodol o rozdelení rekordných 48 účastníkov Majstrovstiev Slovenska v malom futbale. Kompletný rozpis zápasov skupinovej fázy nájdete tu.
  • 13.06.2017
    Konečný zoznam účastníkov MSR 2017
    A je to tu! Majstrovstvá Slovenska v malom futbale 2017 spoznali zoznam účastníkov aj s ich rozdelením do žrebovacích košov. Z nich na základe žrebu vzíde dvanásť štvorčlenných skupín.

Z každej z nich postúpia dve najlepšie mužstvá, ktoré doplní osem najlepších z tretích miest. Pri žrebe, ktorý môžete sledovať naživo na portáli malyfutbal.liggy.sk, bude platiť, že v jednej skupine sa nemôžu stretnúť tímy z rovnakej súťaže. Nasadzovanie do košov bolo urobené na základe koeficientov líg.