topPhoto
FOTO: MSR - Majstrovstvá Slovenska v malom futbale (faceboook)

Majstrovstvá Slovenska už budúci víkend, dnešok rozhodne o zložení skupín

BRATISLAVA, 13.06.2017 |
Areál FC Petržalka akadémia na ulici Marie Curie-Sklodowskej 1 v bratislavskej Petržalke privíta už budúci víkend (24. a 25. júna 2017) 48 tímov z celého Slovenska, ktoré zabojujú o titul majstra SR v malom futbale.


Medzi účastníkmi nechýba ani obhajca minuloročného triumfu trenčianska FC Letka a ani neúspešný finalista FC Bepon z bratislavskej BLMF.

Z najlepšej desiatky minuloročného šampionátu v Trenčianskych Tepliciach nechýbajú ani FC Artmedia, Gold Team Senec, Joga Bonito Senec, YoungBoys Považská Bystrica, či košický AS Guard.

V zozname účastníkov naopak nenájdeme tretí a štvrtý tím konečného poradia v roku 2016 To-Day/U Capka a R2 Team.

Celkovo 48 účastníkov, ktoré boli rozdelené do štyroch košov na základe koeficientu líg, bude rozdelených do 12 štvorčlenných skupín. Z každej z nich postúpia do play-off mužstvá na prvej a druhej priečke, ktoré doplní osem najlepších z tretích miest 

Základnou podmienkou pri rozdelení tímov do skupín je, že v jednej skupine nemôžu proti sebe nastúpiť mužstva z rovnakej ligy. 

Priamy prenos zo žrebu, ktorý rozhodne o zložení skupín, prinášame naživo.

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk, MSR - Majstrovstvá Slovenska v malom futbale

Súvisiaci obsah

 • 07.02.2019
  SZMF si pre hráčov i fanúšikov pripravil dvojité prekvapenie
  Tým prvým je, že slovenská reprezentácia pod hlavičkou SZMF sa napriek neúspešným minuloročným majstrovstvám Európy, na ktorých si nevybojovala miestenku na MS, zúčastní svetového šampionátu v Austrálii. Tým druhým je zmena na trénerskej lavičke, kde Rastislava Kollára strieda fanúšikom dobre známy Laco Borbély. Viac >>>
 • 04.02.2019
  Trenčín sa nestotožnil s novým smerom SZMF, stal sa členom SMF
  Mestská únia malého futbalu v Trenčíne sa vzdala členstva v Slovenskom zväze malého futbalu a naštartovala spoluprácu so Slovenským minifutbalovým zväzom. Dôvody tohto rozhodnutia i očakávania od tohto kroku prezradil v rozhovore pre ligy.sk predseda trenčianskej súťaže Jozef Igaz. Viac >>>
 • 24.01.2019
  SMZ: Trenčín sa stal členom Slovenského minifutbalového zväzu
  Po bratislavskej Unilige sa do Slovenského minifutbalového zväzu pridala trenčianska Mestská únia malého futbalu. Viac >>>
 • 20.12.2018
  SMZ: Prvým víťazom High School Socca Cupu Gymnázium Metodova
  Slovenský minifutbalový zväz zorganizoval v stredu 19. decembra 2018 v športovej hale SOŠ Pezinok prvý ročník celoslovenského turnaja stredných škôl s názvom High school Socca Cup. Z celkového triumfu sa nakoniec tešili po výborných výsledkoch študenti z bratislavskej Spojenej školy na Metodovej ulici. Viac >>>
 • 31.10.2018
  Slovenský minifutbalový zväz získal zaujímavého partnera
  Len pár dní pred odchodom slovenskej reprezentácie na Socca majstrovstvá sveta v Lisabone sa zástupcom Slovenského minifutbalového zväzu podarilo dotiahnuť spoluprácu so spoločnosťou superfutbal.sk, ktorá sa ponúka prostredníctvom svojho eshopu športové oblečenie a vybavenie.

  "Som skutočne rád, že dohoda o spolupráci prebehla veľmi rýchlo a v priateľskej atmosfére. Som presvedčený, že naša spolupráca napomôže rozvoju minifutbalu na Slovensku," povedal pre minifutbal.sk prezident SMZ Javer Gusejnov.
 • 20.08.2018
  Socca MS2018: Dodávateľom oficiálnej lopty uhlsport
  Jeden z popredných výrobcov športových potrieb nemecká firma uhlsport sa stala dodávateľom oficiálnej lopty na premiérových majstrovstvách sveta pod patronátom International Socca Federation. (soccafederation.com)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.