topPhoto
FOTO: MSR - Majstrovstvá Slovenska v malom futbale (faceboook)

Majstrovstvá Slovenska už budúci víkend, dnešok rozhodne o zložení skupín

BRATISLAVA, 13.06.2017 |
Areál FC Petržalka akadémia na ulici Marie Curie-Sklodowskej 1 v bratislavskej Petržalke privíta už budúci víkend (24. a 25. júna 2017) 48 tímov z celého Slovenska, ktoré zabojujú o titul majstra SR v malom futbale.


Medzi účastníkmi nechýba ani obhajca minuloročného triumfu trenčianska FC Letka a ani neúspešný finalista FC Bepon z bratislavskej BLMF.

Z najlepšej desiatky minuloročného šampionátu v Trenčianskych Tepliciach nechýbajú ani FC Artmedia, Gold Team Senec, Joga Bonito Senec, YoungBoys Považská Bystrica, či košický AS Guard.

V zozname účastníkov naopak nenájdeme tretí a štvrtý tím konečného poradia v roku 2016 To-Day/U Capka a R2 Team.

Celkovo 48 účastníkov, ktoré boli rozdelené do štyroch košov na základe koeficientu líg, bude rozdelených do 12 štvorčlenných skupín. Z každej z nich postúpia do play-off mužstvá na prvej a druhej priečke, ktoré doplní osem najlepších z tretích miest 

Základnou podmienkou pri rozdelení tímov do skupín je, že v jednej skupine nemôžu proti sebe nastúpiť mužstva z rovnakej ligy. 

Priamy prenos zo žrebu, ktorý rozhodne o zložení skupín, prinášame naživo.

Autor: marp, Zdroj: ligy.sk, MSR - Majstrovstvá Slovenska v malom futbale

Súvisiaci obsah

 • 24.06.2017
  MSR 2017 bude mať o účastníka menej
  Len pár hodín pred štartom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale odstúpil z turnaja tím Deportivo Kanianka. Vyhľadom na krátkosť času už nebolo možné zabezpečiť za neho náhradu, z tohto dôvodu budú všetky jeho zápasy v skupine K skontumované v prospech súperov.
 • 23.06.2017
  Zmena nitrianskych tímov na MSR
  Zástupcom nitrianskej TOP ligy na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2017 bude namiesto tímu Trogari klub s názvom Flames.
 • 23.06.2017
  Zmeny v menoslove účastníkov MSR 2017
  Tesne pred začiatkom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale došlo k dvom zmenám. Namiesto sereďského Tekutého Zla, ktoré sa z turnaja odhlásilo, sa šampionátu zúčastní ako náhradník FC Blue Dragons z Bratislavy a za zvolenskú Zanzigandu získali právo štartu Jäger Boys z Dunajskej Lužnej.
 • 20.06.2017
  Vyvrcholenie Majstrovstiev Slovenska aj v televízií
  Majstrovstvá Slovenska v malom futbale, ktoré sa uskutočnia počas nasledujúceho víkendu (24. a 25.6.2017) v bratislavskej Petržalke, sa objavia aj vo vysielaní televízie. V priamom prenose TV Arena Sport budete môcť v nedeľu od 15:00 sledovať semifinále a od 16:15 aj finále šampionátu.
 • 17.06.2017
  Rozpis zápasov MSR2017 je na svete
  Žreb rozhodol o rozdelení rekordných 48 účastníkov Majstrovstiev Slovenska v malom futbale. Kompletný rozpis zápasov skupinovej fázy nájdete tu.
 • 13.06.2017
  Konečný zoznam účastníkov MSR 2017
  A je to tu! Majstrovstvá Slovenska v malom futbale 2017 spoznali zoznam účastníkov aj s ich rozdelením do žrebovacích košov. Z nich na základe žrebu vzíde dvanásť štvorčlenných skupín.

  Z každej z nich postúpia dve najlepšie mužstvá, ktoré doplní osem najlepších z tretích miest. Pri žrebe, ktorý môžete sledovať naživo na portáli malyfutbal.liggy.sk, bude platiť, že v jednej skupine sa nemôžu stretnúť tímy z rovnakej súťaže. Nasadzovanie do košov bolo urobené na základe koeficientov líg. 
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.