topPhoto
FOTO: ATF Wolves (facebook)

Wolves nespúšťajú z ambícií, titul chcú aj v ďalšej sezóne

BRATISLAVA, 24.01.2017 |
Bratislavská Topliga spoznala vo svojej jesennej edícií nového majstra a stal sa ním jej tradičný účastník tím Wolves.
 
Tím, ktorý sa týmto víťazstvom stal najúspešnejším klubom v krátkej histórií súťaže, si prevzal ocenenie na tradičnej záverenčnej akcii, ktorú usporadúva Topliga.
 
Klub má v súťaži hneď dva tímy - Wolves A a aj svoju "farmu" Wolves B, ktorá účinkuje v 2. lige. Zaujímavosťou je, že manažér tímu všetko riadi z východného Slovenska a na svojich miláčikov sa príde pozrieť tradične až na posledný duel sezóny. A práve s ním - Marekom Bujňákom - sme hodili reč o predchádzajúcej sezóne a o budúcnosti tohto veľmi úspešného tímu.
 
 
Tvoj tím sa stal majstrom Topligy, vďaka čomu sa zároveň stal aj najúspešnejším tímom v histórii súťaže. Čomu vďačíš za tento úspech?
 
V podstate každú jednu sezónu sme vyskladali veľmi silných jednotlivcov, ktorí si na ihrisku rozumejú a vytvorili sme tak dobrý kompaktný tím, ktorý ide každú sezónu za jediným cieľom. A tým je titul. Ani v dalších sezónach tomu nebude inak. Samozrejme, v tejto sezóne nemôžem zabudnúť spomenuť aj šťastenu, ktorá nám k titulu dopomohla (smiech)
 
 
Z prvého miesta ste sa tešili aj v sezóne jar/2015. Ako veľmi sa odvtedy zmenil káder?
 
Nezostal kameň na kameni, v podstate je väčšina hráčov iná. Pochváliť sa dvomi titulmi môžu len traja hráči a ja (smiech). Pevne však verím, že do ďalších sezón pôjdeme len s minimálnymi zmenami, keďže teraz je to takmer ideálne a v plnej zostave vieme poraziť každého.
 
Okrem áčka máte aj B-tím, ktorý aktuálne pôsobí v 2. lige. V minulej sezóne bojovalo toto mužstvo do posledného kola o postup, aj keď vzhľadom na pravidlá postúpiť nemohlo. Aké boli tohtosezónne ciele rezervného tímu?
 
Taký tichý cieľ bol nevypadnúť a to sa aj podarilo. No v každom prípade sme šli do sezóny tiež s vysokými cieľmi, teda pobiť sa o popredné priečky. To sa nám nakoniec nepodarilo, preto dúfam, že ďalšia sezóna bude lepšia.
 
Aké sú plány a ciele Wolves do ďalšej sezóny?
 
Vždy chcem byť najlepší a preto ani ďalšia sezóna nebude výnimkou. Chceli by sme obhájiť titul a v s béčkom sa pobiť o čo najlepšie umiestnenie. A ak sa mi podarí vyskladať ďalší tím, cieľom bude postup do vyššej ligy.
 
Patríte k najtradičnejším klubom Topligy, pôsobíte v nej už od jeho založenia. Čo všetko sa zmenilo od jej nultého ročníka?
 
Zmenilo sa veľmi veľa. Kvalita tímov je oveľa väčšia. V nultom ročníku sme obsadili 2. miesto, no pri všetkej úcte by sa dala 1. liga v onom ročníku porovnať s tohtoročnou 3. až 4. ligou. Celková organizácia šla hore, nie je to tak amatérske ako v "skúškovom" nultom ročníku. Pevne verím, že každý rok to bude len a len lepšie. Až sa raz dočkáme profi ligy (smiech).
 
 
Poznáš svoj tím?
 
Najstarší člen: Kubo Novosedliak
Najmladší: Miňo Nestorik
Najštíhlejší: Pali Kormaňak
Najzaguľatejší: Jožko Fekete
Manekýn: Iso Klinčok


Vlci si práve v hlasovaní na svojej facebookovej stránke volia dresy pre novú sezónu. S jasným náskokom zatiaľ vediet táto verzia.(FOTO: AFT Wolves facebook)
Autor: marp, Zdroj: maleligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 26.09.2019
  SZMF: Nominácia na WMF majstrovstvá sveta s viacerými prekvapeniami
  Majstrovstvá sveta pod záštitou WMF v australskom Perthe privítajú od 1. do 11. októbra 2019 32 výberov, medzi ktorými nechýba ani slovenská reprezentácia pod hlavičkou Slovenského zväzu malého futbalu. Viac >>>
 • 19.09.2019
  Reprezentácia SMZ spoznala finálnu nomináciu na Socca MS 2019
  Realizačný tím reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu mal pred sebou počas víkendu v Trenčíne ťažkú úlohu, keď vyberal z 19 hráčov finálnu dvanástku, ktorá pôjde reprezentovať Slovensko na Socca Majstrovstvá sveta do Grécka. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Premiérový turnaj bývalých hráčov PLMF ovládli Belasí
  Spomienka na "staré dobré časy" Partizánskej ligy malého futbalu priviedla na štadión ŠK Slovan Šimonovany hráčov z tímov, ktoré v minulosti v súťaži pôsobili. Tí si spolu zmerali sily v Turnaji starých pánov, ktorý by sa mal stať tradíciou. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Křížek s ostrou kritikou SZMF: O týchto veciach sa bude ešte hovoriť
  V rozsiahlom rozhovore s už bývalým členom výkonného výboru a realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu Ivanom Křížkom sme sa dotkli aj témy dvoch zväzov na Slovensku. A treba povedať, že vzťahy medzi nimi nie sú vždy práve ideálne. Dokazujú to aj slová už bývalého minifutbalového funkcionára, ktorý si ani vo vyjadreniach pre náš portál práve servítku pred ústa nedával. Viac >>>
 • 17.09.2019
  `Pán Ivan` už len ako hráč, vo zväze, reprezentácii i klube končí

  Spoluzakladateľ a neskôr hlavný manažér známeho bratislavského tímu Mystery MFC, člen výkonného výboru a zároveň realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu. Pre mnohých kontroverzný Ivan Křížek potvrdil svoju povesť a nečakane sa z týchto postov stiahol. Viac >>>

 • 10.09.2019
  Socca LM: Papalalulu piatym tímom Európy, kráľom ARKO Ključarovci
  Liga majstrov pod patronátom SOCCA ponúkla v slovinskom Maribore súboje 24 tímov z 22 miest zo 16 krajín. Zastúpenie medzi nimi mal aj víťaz bratislavskej Uniligy Papalalulu, obhajcom prvenstva bol poľský Dynamik Torun. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.