topPhoto
FOTO: maleligy.sk

Obhajca ASGuard zdolal Solčany, Bepon rozbil HuaHuaHe

TRENČIANSKE TEPLICE, 26.06.2016 |
Šestnásťfinálové zápasy majstrovstiev Slovenska v malom futbale 2016 priniesli trp penaltové rozstrely a aj najvyššie víťazstvo na turnaji, o ktoré sa postaral vicemajster Slovenska FC Bepon.
 
V súboji v skupine suverénnych Trečianskych Teplíc so seneckým Joga Bonito viedol domáci tím dvakrát, presadili sa Ján Švikruha a Drienka, Joga Bonito však dokázali vždy odpovedať, na 1:1 vyrovnal Koplinger, na 2:2 Futo. Rozhodnutie tak priniesli až pokutové kopy, v ktorých bol úspešnejší senecký tím.
 
V dobre rozbehnutom zápase proti Atleticu Trnava vyhrával prešovský To-Day gólmi Stavača a Kaťuščáka už 2:0, trnavský tím však zásahmi Kukučku, Takáča a Novotu otočil skóre vo svoj prospech. Z víťazstva sa ale nakoniec netešil, keď remízu zariadil Ferenc. V penaltovom rozstrele boli úspešnejší hráči To-Day, rozhodujúci pokutový kop zaznamanel Krempaský.
 
Trenčiansky Monolit si poradil s bratislavským Interom Glóbus, prvý gól zaznamenal Kováčik, po prestávke pridal poistku R. Straka.
 
Old School Warriors z Ivanky pri Dunaji síce proti bratislavskej Artmedii vyhrávali po góle Bučáka, po dvoch góloch Uhlíka a jednom Baláža sa však z turnajom museli rozlúčiť.
 
Najvyššie víťazstvo v doterajšom priebehu turnaja zaznamenal vicemajster Slovenska bratislavský FC Bepon. Druhý tím BLMF proti ďalšiemu bratislavskému zástupcovi, tentokrát z TOP ligy, zvíťazili vysoko 10:0. Hetrik zaznamenali Félix, po dva gólysi pripísali Bočkay a Kubalec, raz sa presadili Porázik, Schwinghammer a Szabo.
 
Obhajca titulu košický ASGuard Security nepripustil proti solčianskym Sližárom prekvapenie, keď triumfoval 3:1. Za ASG sa do streleckej listiny zapísali Jonec, Kis a Mráz, za stavu 2:0 znižoval Hippík.
 
Menežeris sa síce ujali proti RK Academy vedenia po zásahu Kvašňovského, z víťazstva sa ale nakoniec netešili. Po prestávke totiž Benčat a Majer zariali nielen obrat RK, ale aj postup svojho tímu do ďalších bojov.
 
Senecký Gold Team potiahol do ďalšieho kola play-off Johancsik, ktorý dvomi gólmi poslal svoj tím do vedenia 2:0. Prešovské Gasko dokázalo odpovedať už len raz, na konečných 2:1 upravil Grega.
 
Aj v súboji trenčianskej Letky proti košickému Feyenoordu rozhodovali pokutové kopy. V riadnom hracom čase sa za košický tím presadil Giba, za Letku vyrovnával Jambor. Obrat Letky nakoniec zavŕšili jej hráči z rozstrelu z bieleho bodu.
 
Šesť gólov videli diváci v súboji zvolenských Oranjes s považskobystrickými YoungBoys. Hráči YB, ktorí postúpili len vďaka odstúpeniu batislavského Papalalulu, sa postarali o prekvapenie, keď vďaka gólom Otradoveca, Hriča, J. Valienta a A. Valienta zvíťazili 2:4. Za zvolenský tím sa presadili Záturecký a Kouřil.
 
Vyrovnaný duel prinieslo meranie síl medzi bratislavskými Red Devils a martinskými Bambariacami. Na úvodný zásah Kmeťa odpovedal Struhár, konečnú podobu výsledku a postup červených diablov do ďalšieho kola zariadil Matúš.
 
Prešovský R2 Team nezastavil ani senecký Peel See?. Po góloch Maníka a Holomáňa zvíťazil tím z východu Slovenska 2:0.
 
Len prvý polčas duelu Royalbus Unique proti Pressburgu priniesol vyrovnané skóre, po góle Michala Caňa vyrovnával Buchel. Po prestávke však už do čierneho streľali len hráči bratislavského tímu, ktorý po góloch Martina Caňa, Ivana a dvoch zásahoch Nováka zvíťazil 1:5.
 
S turnajom sa po prehre so zvolenským L-Trade rozlúčil aj košický K&C Group. Zvolenčania po góloch Patza, Kucbela a Korpáša vyhrávali už 3:0, za Košičanov znižoval Cilovič. konečnú podobu výsledku dal Hanuska, ktorý upravil na 4:1 pre L-Trade.
 
Kuvajt síce proti RAF Teamu z Galanty prehrávali po góle Očenáša, zásahmi Čaprnku, Oškrobaného, Kuzmu a Putišku však otočili duel vo svoj prospech. Nádeje tímu z Galanty oživil z pokutového kopu Zbojek, potvrdenie postupu tímu z Partizánskeho ale zabezpečil Beňuška.
 
V záverečnom šestnásťfinálovom súboji si suverénne počínali hráči bratislavského MSeven. Proti Starej Detve si pripísali vysoké víťazstvo 6:1, o ktoré sa dvomi gólmi postaral Beňo a jedným Lipa, Kamenca, Uhliarik a Lešinský. Čestný úspech Detvy zaznamenal Matin Melich.
Autor: marp, Zdroj: maleligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 26.09.2019
  SZMF: Nominácia na WMF majstrovstvá sveta s viacerými prekvapeniami
  Majstrovstvá sveta pod záštitou WMF v australskom Perthe privítajú od 1. do 11. októbra 2019 32 výberov, medzi ktorými nechýba ani slovenská reprezentácia pod hlavičkou Slovenského zväzu malého futbalu. Viac >>>
 • 19.09.2019
  Reprezentácia SMZ spoznala finálnu nomináciu na Socca MS 2019
  Realizačný tím reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu mal pred sebou počas víkendu v Trenčíne ťažkú úlohu, keď vyberal z 19 hráčov finálnu dvanástku, ktorá pôjde reprezentovať Slovensko na Socca Majstrovstvá sveta do Grécka. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Premiérový turnaj bývalých hráčov PLMF ovládli Belasí
  Spomienka na "staré dobré časy" Partizánskej ligy malého futbalu priviedla na štadión ŠK Slovan Šimonovany hráčov z tímov, ktoré v minulosti v súťaži pôsobili. Tí si spolu zmerali sily v Turnaji starých pánov, ktorý by sa mal stať tradíciou. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Křížek s ostrou kritikou SZMF: O týchto veciach sa bude ešte hovoriť
  V rozsiahlom rozhovore s už bývalým členom výkonného výboru a realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu Ivanom Křížkom sme sa dotkli aj témy dvoch zväzov na Slovensku. A treba povedať, že vzťahy medzi nimi nie sú vždy práve ideálne. Dokazujú to aj slová už bývalého minifutbalového funkcionára, ktorý si ani vo vyjadreniach pre náš portál práve servítku pred ústa nedával. Viac >>>
 • 17.09.2019
  `Pán Ivan` už len ako hráč, vo zväze, reprezentácii i klube končí

  Spoluzakladateľ a neskôr hlavný manažér známeho bratislavského tímu Mystery MFC, člen výkonného výboru a zároveň realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu. Pre mnohých kontroverzný Ivan Křížek potvrdil svoju povesť a nečakane sa z týchto postov stiahol. Viac >>>

 • 10.09.2019
  Socca LM: Papalalulu piatym tímom Európy, kráľom ARKO Ključarovci
  Liga majstrov pod patronátom SOCCA ponúkla v slovinskom Maribore súboje 24 tímov z 22 miest zo 16 krajín. Zastúpenie medzi nimi mal aj víťaz bratislavskej Uniligy Papalalulu, obhajcom prvenstva bol poľský Dynamik Torun. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.