topPhoto
FOTO: maleligy.sk

Obhajca ASGuard zdolal Solčany, Bepon rozbil HuaHuaHe

TRENČIANSKE TEPLICE, 26.06.2016 |
Šestnásťfinálové zápasy majstrovstiev Slovenska v malom futbale 2016 priniesli trp penaltové rozstrely a aj najvyššie víťazstvo na turnaji, o ktoré sa postaral vicemajster Slovenska FC Bepon.
 
V súboji v skupine suverénnych Trečianskych Teplíc so seneckým Joga Bonito viedol domáci tím dvakrát, presadili sa Ján Švikruha a Drienka, Joga Bonito však dokázali vždy odpovedať, na 1:1 vyrovnal Koplinger, na 2:2 Futo. Rozhodnutie tak priniesli až pokutové kopy, v ktorých bol úspešnejší senecký tím.
 
V dobre rozbehnutom zápase proti Atleticu Trnava vyhrával prešovský To-Day gólmi Stavača a Kaťuščáka už 2:0, trnavský tím však zásahmi Kukučku, Takáča a Novotu otočil skóre vo svoj prospech. Z víťazstva sa ale nakoniec netešil, keď remízu zariadil Ferenc. V penaltovom rozstrele boli úspešnejší hráči To-Day, rozhodujúci pokutový kop zaznamanel Krempaský.
 
Trenčiansky Monolit si poradil s bratislavským Interom Glóbus, prvý gól zaznamenal Kováčik, po prestávke pridal poistku R. Straka.
 
Old School Warriors z Ivanky pri Dunaji síce proti bratislavskej Artmedii vyhrávali po góle Bučáka, po dvoch góloch Uhlíka a jednom Baláža sa však z turnajom museli rozlúčiť.
 
Najvyššie víťazstvo v doterajšom priebehu turnaja zaznamenal vicemajster Slovenska bratislavský FC Bepon. Druhý tím BLMF proti ďalšiemu bratislavskému zástupcovi, tentokrát z TOP ligy, zvíťazili vysoko 10:0. Hetrik zaznamenali Félix, po dva gólysi pripísali Bočkay a Kubalec, raz sa presadili Porázik, Schwinghammer a Szabo.
 
Obhajca titulu košický ASGuard Security nepripustil proti solčianskym Sližárom prekvapenie, keď triumfoval 3:1. Za ASG sa do streleckej listiny zapísali Jonec, Kis a Mráz, za stavu 2:0 znižoval Hippík.
 
Menežeris sa síce ujali proti RK Academy vedenia po zásahu Kvašňovského, z víťazstva sa ale nakoniec netešili. Po prestávke totiž Benčat a Majer zariali nielen obrat RK, ale aj postup svojho tímu do ďalších bojov.
 
Senecký Gold Team potiahol do ďalšieho kola play-off Johancsik, ktorý dvomi gólmi poslal svoj tím do vedenia 2:0. Prešovské Gasko dokázalo odpovedať už len raz, na konečných 2:1 upravil Grega.
 
Aj v súboji trenčianskej Letky proti košickému Feyenoordu rozhodovali pokutové kopy. V riadnom hracom čase sa za košický tím presadil Giba, za Letku vyrovnával Jambor. Obrat Letky nakoniec zavŕšili jej hráči z rozstrelu z bieleho bodu.
 
Šesť gólov videli diváci v súboji zvolenských Oranjes s považskobystrickými YoungBoys. Hráči YB, ktorí postúpili len vďaka odstúpeniu batislavského Papalalulu, sa postarali o prekvapenie, keď vďaka gólom Otradoveca, Hriča, J. Valienta a A. Valienta zvíťazili 2:4. Za zvolenský tím sa presadili Záturecký a Kouřil.
 
Vyrovnaný duel prinieslo meranie síl medzi bratislavskými Red Devils a martinskými Bambariacami. Na úvodný zásah Kmeťa odpovedal Struhár, konečnú podobu výsledku a postup červených diablov do ďalšieho kola zariadil Matúš.
 
Prešovský R2 Team nezastavil ani senecký Peel See?. Po góloch Maníka a Holomáňa zvíťazil tím z východu Slovenska 2:0.
 
Len prvý polčas duelu Royalbus Unique proti Pressburgu priniesol vyrovnané skóre, po góle Michala Caňa vyrovnával Buchel. Po prestávke však už do čierneho streľali len hráči bratislavského tímu, ktorý po góloch Martina Caňa, Ivana a dvoch zásahoch Nováka zvíťazil 1:5.
 
S turnajom sa po prehre so zvolenským L-Trade rozlúčil aj košický K&C Group. Zvolenčania po góloch Patza, Kucbela a Korpáša vyhrávali už 3:0, za Košičanov znižoval Cilovič. konečnú podobu výsledku dal Hanuska, ktorý upravil na 4:1 pre L-Trade.
 
Kuvajt síce proti RAF Teamu z Galanty prehrávali po góle Očenáša, zásahmi Čaprnku, Oškrobaného, Kuzmu a Putišku však otočili duel vo svoj prospech. Nádeje tímu z Galanty oživil z pokutového kopu Zbojek, potvrdenie postupu tímu z Partizánskeho ale zabezpečil Beňuška.
 
V záverečnom šestnásťfinálovom súboji si suverénne počínali hráči bratislavského MSeven. Proti Starej Detve si pripísali vysoké víťazstvo 6:1, o ktoré sa dvomi gólmi postaral Beňo a jedným Lipa, Kamenca, Uhliarik a Lešinský. Čestný úspech Detvy zaznamenal Matin Melich.
Autor: marp, Zdroj: maleligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 23.06.2019
  SZMF MSR2019: Obhajca titulu von z hry
  Z trojice majstrov z predchádzajúcich ročníkov sa medzi najlepšiu štvoricu dostal jediný. Viac >>>
 • 23.06.2019
  SZMF MSR2019: V sobotu sa v Piešťanoch rozhodlo o 16 najlepších
  Majstrovstvá Slovenska v malom futbale pod patronátom Slovenského zväzu malého futbalu ponúkli v Piešťanoch v sobotu zápasy skupinovej fázy i úvodné duely play-off, do ktorého sa z 50 tímov prebojovalo 32 najlepších. Z nich vzišla šestnástka, ktorá v nedeľu zabojuje o titul majstra. Viac >>>
 • 22.06.2019
  MÚMF Trenčín: Pohár spoznal semifinalistov
  Pohár Mestskej únie malého futbalu v Trenčíne pokračoval v sobotu štvrťfinálovými zápasmi. Spolu s poltuctom prvoligistov sa v nich predstavili aj dvaja druholigisti. Viac >>>
 • 21.06.2019
  Socca vydala renking reprezentácií, je medzi nimi aj Slovensko
  International Socca Federation vydala v týchto dňoch rebríček 32 najlepších reprezentácií, ktoré hrajú pod jej patronátom. Nechýba v ňom ani Slovensko. Viac >>>
 • 21.06.2019
  SZMF: MSR2019 aj za účasti všetkých doterajších víťazov
  V Piešťanoch na umelej tráve miestneho PFK napíšu od 22. do 23. júna 2019 Majstrovstvá Slovenskej republiky v malom futbale už svoju ôsmu kapitolu. Zúčastní sa jej päťdesiatka tímov z celého Slovenska a chýbať nebude ani trio klubov, ktoré sa tešili z majstrovskej trofeje v predchádzajúcich ročníkoch - ASGuard Security Košice (víťaz v rokoch 2015 a 2018), FC Letka Trenčín (2016) a Banco Casino Senec (2017). Viac >>>
 • 19.06.2019
  Trnavský Prengo Cup 2019 privíta v sobotu 62 tímov
  Napriek menšiemu počtu ihrísk, ktoré získali organizátori Prengo Cup k dispozícii pre potreby už 7. ročníka najväčšieho turnaja v malom futbale na Slovensku, v sobotu 22. júna sa v areáli Slávie na Rybníkovej ulici v Trnave predstaví až 62 tímov, z toho 54 mužských a osem ženských. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.