topPhoto
FOTO: maleligy.sk

Poznáme 32 postupujúcich, šesť tímov bez bodu

TRENČIANSKE TEPLICE, 26.06.2016 |
Šesťdesiat zápasov základnej skupinovej fázy rozhodlo o menoslove 32 tímov, ktoré si v nedeľu v rámci 5. ročníka majstrovstiev Slovenska v malom futbale zmerajú sily v play-off a zabojujú o titul majstra Slovenska 2016.


Suverénom skupiny A sa stal držiteľ divokej karty domáce Trenčianske Teplice. Kontá svojich súperov zaťažili až 19-krát, o 16 z týchto gólov sa postarala dvojica Ján Švikruha a Igor Držík, ktorá sa stala zároveň najlepšími strelcami celej skupinovej časti. Na druhé miesto sa dostal bratislavský RK Academy, tretiu postupovú priečku si vybojovalo trnavské Atletico. Bez bodov na dne tabuľky zostal nečakane košický TL Servis.

Obhajca titulu košický ASGuard Security s prehľadom bez straty bodu získal prvenstvo v skupine B a získal pre seba najvýhodnejšiu pozíciu do ďalších bojov. Na druhej priečke sa s piatimi bodmi umiestnil prešovský To-Day, tretie postupové miesto získalo senecké Joga Bonito. Aj v tejto skupine zostal posledný tím bez bodov, trenčiansky Easys strelil len štyri góly a inkasoval až 23-krát.

Skupine C dominovala dvojica Bepon a Kuvajt, ktorá prenechala Old School Warriors z Ivanky pri Dunaji ako aj Deportivu Kanianka len boj o trtiu postupovú priečku. O víťazovi skupiny sa preto rozhodovalo až v ich vzájomnom zápase, v ktorom si po dráme, keď tím z Partizánskeho dokázal vyrovnať z 3:1 na 3:3 a následne aj z 4:3 na 4:4, tešil z tesného triumfu a aj prvého miesta vicemajster Slovenska. Tretiu postupovú priečku si nakoniec vybojoval tím Old School Warriors.

Víťazom D skupiny sa bez straty bodov stal zvolenský L-Trade. Ten nechal za sebou bratislavský Mseven a na tretej pozícii konečnej tabuľky aj účastníka minuloročného šampionátu prešovské Gasko. Bez bodov a len s jediným vsieteným gólom obsadili posledné miesto partizáni z Prešova.

Poriadne zamotaná bola E skupina, v ktorej sa o konečnom poradí rozhodovalo doslova v poslednej sekunde. Jej víťaz R2 Team Prešov totiž v záverečnom zápase dňa vyrovnal proti Sližárom zo Solčian tesne pred konečným hvizdom rozhodcu, vďaka čomu vybojoval remízu, ktorá ho posunula do čela tabuľky. Svoj triumf následne potvrdil aj úspešným penaltovým rozstrelom. Druhé miesto tak zostalo pre košický Feyenoord, tretiu priečku získal Royalbus Unique. Postup v tejto skupine získal aj jej štvrtý tím Sližári Solčany, ktorý bol jedným z dvojice najlepších tímov na štvrtých miestach.

Víťazom F skupiny sa bez straty bodu stali bratislavskí Red Devils. Tí za sebou nechali druhý trenčiansky Monolit aj slamanie tohto ročníka turnaja majstra bratislavskej BLMF Papalalulu. Posledná priečka tabuľky patrila YoungBoys Považská Bystrica, keďže Papalalulu však z turnaja oficiálne odstúpil, miestenky do play-off získal práve považskobystrický tím. 

Aj skupina G priniesla suverénneho víťaza. Stali sa ním zvolenské "pomaranče" Oranjes. Druhé postupové miesto si vybojovali bratislavskí Menežeris, tretia priečka patrí martinským bambariakom. Nepostupová štvrtá priečka zostala seredskému Tekutému zlu.

Výborné výkony priniesli trenčianskej Letke okrem pozitívneho skóre 14:4 aj plný bodový zisk a víťazstvo v H skupine. Na druhé miesto za trenčiansky tím sa zaradil Inter Glóbus z Bratislavy, postup si vybojoval aj tretí Peel See? zo Senca. Ten naopak tesne ušiel Rode 1101 z Bytče, ktorá ešte pred záverečnými zápasmi sobotňajšieho programu figurovala na jednom z postupových štvrtých miest.

Poriadne dramatická bola situácia v skupine I. Jej víťazom sa nakoniec stal senecký Gold Team o bod pred bratislavským Pressburgom a o ďalší bod pred tretím košickým K&C Group. Bez bodov naopak zostali Wolves z Bratislavy.

Triumf v J skupine získali hráči bratislavskej FC Artmedia, ktorí ako jediní zostali bez prehry. S jednou sa na druhom mieste umiestnila Stará Detva, tretia priečka vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu rozhodovala o konečnom poradí dvoch trojbodových tímov - na tretie miesto sa posunul vekovo najstarší tím turnaja RAF Team Galanta, štvrté, no postupové, si vybojovalo bratislavské HuaHuaHe.

Autor: marp, Zdroj: maleligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 26.09.2019
  SZMF: Nominácia na WMF majstrovstvá sveta s viacerými prekvapeniami
  Majstrovstvá sveta pod záštitou WMF v australskom Perthe privítajú od 1. do 11. októbra 2019 32 výberov, medzi ktorými nechýba ani slovenská reprezentácia pod hlavičkou Slovenského zväzu malého futbalu. Viac >>>
 • 19.09.2019
  Reprezentácia SMZ spoznala finálnu nomináciu na Socca MS 2019
  Realizačný tím reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu mal pred sebou počas víkendu v Trenčíne ťažkú úlohu, keď vyberal z 19 hráčov finálnu dvanástku, ktorá pôjde reprezentovať Slovensko na Socca Majstrovstvá sveta do Grécka. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Premiérový turnaj bývalých hráčov PLMF ovládli Belasí
  Spomienka na "staré dobré časy" Partizánskej ligy malého futbalu priviedla na štadión ŠK Slovan Šimonovany hráčov z tímov, ktoré v minulosti v súťaži pôsobili. Tí si spolu zmerali sily v Turnaji starých pánov, ktorý by sa mal stať tradíciou. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Křížek s ostrou kritikou SZMF: O týchto veciach sa bude ešte hovoriť
  V rozsiahlom rozhovore s už bývalým členom výkonného výboru a realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu Ivanom Křížkom sme sa dotkli aj témy dvoch zväzov na Slovensku. A treba povedať, že vzťahy medzi nimi nie sú vždy práve ideálne. Dokazujú to aj slová už bývalého minifutbalového funkcionára, ktorý si ani vo vyjadreniach pre náš portál práve servítku pred ústa nedával. Viac >>>
 • 17.09.2019
  `Pán Ivan` už len ako hráč, vo zväze, reprezentácii i klube končí

  Spoluzakladateľ a neskôr hlavný manažér známeho bratislavského tímu Mystery MFC, člen výkonného výboru a zároveň realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu. Pre mnohých kontroverzný Ivan Křížek potvrdil svoju povesť a nečakane sa z týchto postov stiahol. Viac >>>

 • 10.09.2019
  Socca LM: Papalalulu piatym tímom Európy, kráľom ARKO Ključarovci
  Liga majstrov pod patronátom SOCCA ponúkla v slovinskom Maribore súboje 24 tímov z 22 miest zo 16 krajín. Zastúpenie medzi nimi mal aj víťaz bratislavskej Uniligy Papalalulu, obhajcom prvenstva bol poľský Dynamik Torun. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.