topPhoto
FOTO: MARTIN PANÁK

Trenčianske tímy Monolit a Letka v piatok suverénne

TRENČIANSKE TEPLICE, 25.06.2016 |
V piatok odštartovali ôsmimi zápasmi svoj piaty ročník majstrovstvá Slovenska. Suverénne si počínala dvojica trenčianskych tímov FC Letka a Monolit, ktorá vyhrala oba svoje úvodné zápasy.


V prvom z dvojice otváracích zápasov si s prehľadom počínali domáce Trenčianske Teplice. Proti bratislavskému RK Academy zvíťazili 4:0, do streleckej listiny sa zapísali Držík, dvojica Švikruhovcov a Drienka.

V druhom zápase so začiatkom o 20.00 sa v derby tešili hráči Monolitu. S považskobystrickými YoungBoys síce prehrávali 0:1 po góle Otradoveca, po prestávke však Marček a B. Straka otočili skóre v prospech trenčianskeho tímu.

Senecké Joga Bonito inkasovalo hneď v úvode z kopačky Mušutu z tímu trenčianskeho Easys, následne však dvoma gólmi L. Čambalu a Poláka otočili skóre vo svoj prospech. Nádeje Easys oživil Červený, po prestávke ale prišla kanonáda Joga Bonita. Futo zvýšil na 4:2, Koplinger zaznamenal dva góly a Čambal zavŕšil svoj hetrik. Konečnú podobu výsledku dal Červený, ktorý upravil na 7:3.

Úspešne do turnaja vstúpila aj trenčianska Letka. Na úvodný zásah M. Čaju síce odpovedal za Rodu 1101 po prestávke R. Daniš, tri body pre Letku zabezpečil M. Beňo.

Katastrofálny vstup do zápasu s trnavským Atleticom mal bratislavský RK Academy, po góloch Takáča, Ujlakyho a Krcha prehrával po prvom polčase už 0:3. Po prestávke však Benčat, Majer a Paulen zariadili vyrovnanie a famózny obrat zavŕšili bratislavský tím v penaltovom rozstrele. 

Najlepší, no aj najnervóznejší zápas úvodného dňa, predviedli bratislavský Papalalulu a trenčiansky Monolit. Papalalulu získali prvý polčas vo svoj prospech po góloch Mira Žídzika a Stašiaka, po prestávke však Trenčania gólmi Bretschneidera a Fraňa vyrovnali. Stašiak síce znova poslal Papalalulu do vedenia, no Bretschneider a Straka zariadili výhru v prospech Monolitu.

O záver úvodného dňa sa postarali Letka a senecký Peel See?. Trenčiansky tím sa po góloch Martina a Milana Čaju a dvoch zásahov Odrušeka ujal štvorgólového vedenia, Senčania znížili zásahom Molnára.S chuťou hrajúci Ondruše následne zavŕšil hetrik a vysoké víťazstvo Letky v pomere 6:1 uzavrel svojim druhým zásahom Milan Čaja.

Prvý polčas duelu vicemajstra Slovenska Beponu s nováčikom turnaja Deportivom Kanianka priniesol vyrovnaný duel, v ktorom sa favorizovaný bratislavský tím dokzáal presadiť len raz zásluhou tvrdej strely Szaba. Po prestávke sa však už bepoňáci rozbehli naplno a po dvoch góloch Bočkaya, druhom zásahu Szaba a góloch Félixa a Schwinghammera vyhrali 6:1.

Autor: marp, Zdroj: maleligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 26.09.2019
  SZMF: Nominácia na WMF majstrovstvá sveta s viacerými prekvapeniami
  Majstrovstvá sveta pod záštitou WMF v australskom Perthe privítajú od 1. do 11. októbra 2019 32 výberov, medzi ktorými nechýba ani slovenská reprezentácia pod hlavičkou Slovenského zväzu malého futbalu. Viac >>>
 • 19.09.2019
  Reprezentácia SMZ spoznala finálnu nomináciu na Socca MS 2019
  Realizačný tím reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu mal pred sebou počas víkendu v Trenčíne ťažkú úlohu, keď vyberal z 19 hráčov finálnu dvanástku, ktorá pôjde reprezentovať Slovensko na Socca Majstrovstvá sveta do Grécka. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Premiérový turnaj bývalých hráčov PLMF ovládli Belasí
  Spomienka na "staré dobré časy" Partizánskej ligy malého futbalu priviedla na štadión ŠK Slovan Šimonovany hráčov z tímov, ktoré v minulosti v súťaži pôsobili. Tí si spolu zmerali sily v Turnaji starých pánov, ktorý by sa mal stať tradíciou. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Křížek s ostrou kritikou SZMF: O týchto veciach sa bude ešte hovoriť
  V rozsiahlom rozhovore s už bývalým členom výkonného výboru a realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu Ivanom Křížkom sme sa dotkli aj témy dvoch zväzov na Slovensku. A treba povedať, že vzťahy medzi nimi nie sú vždy práve ideálne. Dokazujú to aj slová už bývalého minifutbalového funkcionára, ktorý si ani vo vyjadreniach pre náš portál práve servítku pred ústa nedával. Viac >>>
 • 17.09.2019
  `Pán Ivan` už len ako hráč, vo zväze, reprezentácii i klube končí

  Spoluzakladateľ a neskôr hlavný manažér známeho bratislavského tímu Mystery MFC, člen výkonného výboru a zároveň realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu. Pre mnohých kontroverzný Ivan Křížek potvrdil svoju povesť a nečakane sa z týchto postov stiahol. Viac >>>

 • 10.09.2019
  Socca LM: Papalalulu piatym tímom Európy, kráľom ARKO Ključarovci
  Liga majstrov pod patronátom SOCCA ponúkla v slovinskom Maribore súboje 24 tímov z 22 miest zo 16 krajín. Zastúpenie medzi nimi mal aj víťaz bratislavskej Uniligy Papalalulu, obhajcom prvenstva bol poľský Dynamik Torun. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.