topPhoto
FOTO: maleligy.sk

Novotvoriaci Mystery MFC predstavuje ďalších nových hráčov

BRATISLAVA, 13.02.2016 |
Mystery MFC, ktorý sa po prvý raz predstavil na Zimnom ProDress Cupe v Partizánskom, pokračuje v skladaní kádra pre svoj premiérový štart v ligovej súťaži. Tentokrát predstavuje hneď troch nových hráčov.

V bráne Mystery MFC jeden zo zakladateľov

Jedným z brankárom tímu, už čoskoro by mal klub predstaviť aj ďalšieho, je Ivan Křížek, ktorý je zároveň jedným zo zakladateľov Mystery MFC. 
 
Bývalý gólman Nenáročných z ligy.sk a v minulej sezóne tímu AS, obe pôsobia v bratislavskej TOP lige, sa rozhodol odštartovať ďalšiu sezónu v novom drese. Projekt Mystery MFC, napriek ťažkým začiatkom, je pre neho už teraz srdcovou záležitosťou a pevne verí, že sa mu podarí splniť všetko potrebné k tomu, aby sa tím mohol predstaviť už v o pár týždňov štartujúcom novom ročníku TOP ligy.
 
"Pevne veríme, že sa nám to podarí a nenastanú žiadne komplikácie," otvorene pre maleligy.sk povedal Křížek. V Bratislave pôsobia už tri ligové súťaže, nie vždy je teda jednoduché nájsť a dať dokopy hráčov, ktorí by spĺňali požiadavky novotvoriaceho sa klubu.
 
"Okrem rešpektu voči vlastným hráčom, súperom, no i rozhodcom je kritériom pre výber aj kvalita, keďže predvádzanou hrou chce MMFC rozširovať tak počet fanúšikov, ako aj počet súťaží a turnajov, na ktorých sa bude zúčastňovať," upresnil Křížek.
 
"Malý futbal má na Slovensku obrovský potenciál. Bohužiaľ, zatiaľ sa ho nedarí využiť naplno" 

skonštatoval Ivan Křížek a dodal: "K zmene k lepšiemu chceme svojou troškou pomôcť prispieť aj my."
 
Ivan Křížek
post: brankár, v budúcnosti snáď aj tréner ;)

kluby v malom futbale: Partizan 04, OFM Štrkovec (obe mužstvá v BLMF), Nenároční ligy.sk (TOP liga), 
vzor: brankársky Francesco Toldo, trénersky Diego Simeone
 

Predstavujeme: Martin Hrivnák

Novou tvárou v tíme Mystery MFC je Martin Hrivnák. Univerzál aktuálne vo veľkom futbale pôsobiaci v II. triede Partizánske v drese Malých Krštenian hral doteraz malý futbal za Anwell.

 
A prečo sa rozhodol pre MMFC? "Beriem to ako novú výzvu. Páči sa mi filozofia klubu, dotiahnuť to čo najďalej. Spolu s rastom klubu tak môžem hráčsky rásť aj ja," prezradil dôvôdy svojho príchodu do Mystery Hrivnák.
 
Martin Hrivnák
post vo "veľkom" futbale: stredopoliar/univerzál 

kluby: 
"veľký" futbal: Veľké Uherce (5. liga), Pažiť, Malé Krštenany (II. trieda Partizánske)
malý futbal: Anwell (TOP liga Bratislava)
hráčske úspechy: postup s Anwell do 1. TOP ligy, najlepší hráč turnaja O pohár starostu Malé Krštenany 2013 
hráčsky vzor: Andrés Iniesta 
 

Predstavujeme: Ondrej Beleš

Aj ďalší nový hráč Mystery MFC Ondrej Beleš (na fotografii v súboji v čiernobielom) futbalovo pôsobí v Partizánskom a okolí a štart v novom klube bude pre neho zároveň premiérou v rámci bratislavských súťaží. Okrem "veľkého" futbalu totiž aj v malom futbale doteraz pôsobil okrem Bánoveckej halovej lige v PLMF - Partizánskej lige malého futbalu, kde si v piatich tohtosezónnych štartoch v drese Orlov pripísal tri góly a jednu žltú kartu.

 
"Oslovil ma Martin Hrivnák, či by som nemal záujem hrať spomínanú ligu. Kedže futbal milujem a myslím si, že ho viem hrať dobre, rád by som pomohol mužstvu pri budúcich úspechoch a samozrejme vytvoril dobrú partiu," poodhalil Beleš.
 
Ondrej Beleš
post "veľký" futbal: predstopér, stredopoliar a krídelník post v malom futbale a futsale: útok
 

kluby: 
"veľký" futbal
FK Tempo Partizánske, FK Veľke Bielice, TJ Skačany
malý futbal
PLMF- Partizánska liga malého futbalu a Bánovska halova liga
úspechy: postup do 2. ligy starších žiakov
vzor: nemám
 
 
Zaujal vás projekt Mystery MFC? Chcete o ňom vedieť viac, alebo sa chcete stať jeho súčasťou či už ako hráč, alebo ako "funkcionár". Neváhajte a navštívte jeho facebookovú stránku a napíšte jeho tvorcom.
Autor: marp, Zdroj: maleligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 26.09.2019
  SZMF: Nominácia na WMF majstrovstvá sveta s viacerými prekvapeniami
  Majstrovstvá sveta pod záštitou WMF v australskom Perthe privítajú od 1. do 11. októbra 2019 32 výberov, medzi ktorými nechýba ani slovenská reprezentácia pod hlavičkou Slovenského zväzu malého futbalu. Viac >>>
 • 19.09.2019
  Reprezentácia SMZ spoznala finálnu nomináciu na Socca MS 2019
  Realizačný tím reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu mal pred sebou počas víkendu v Trenčíne ťažkú úlohu, keď vyberal z 19 hráčov finálnu dvanástku, ktorá pôjde reprezentovať Slovensko na Socca Majstrovstvá sveta do Grécka. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Premiérový turnaj bývalých hráčov PLMF ovládli Belasí
  Spomienka na "staré dobré časy" Partizánskej ligy malého futbalu priviedla na štadión ŠK Slovan Šimonovany hráčov z tímov, ktoré v minulosti v súťaži pôsobili. Tí si spolu zmerali sily v Turnaji starých pánov, ktorý by sa mal stať tradíciou. Viac >>>
 • 17.09.2019
  Křížek s ostrou kritikou SZMF: O týchto veciach sa bude ešte hovoriť
  V rozsiahlom rozhovore s už bývalým členom výkonného výboru a realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu Ivanom Křížkom sme sa dotkli aj témy dvoch zväzov na Slovensku. A treba povedať, že vzťahy medzi nimi nie sú vždy práve ideálne. Dokazujú to aj slová už bývalého minifutbalového funkcionára, ktorý si ani vo vyjadreniach pre náš portál práve servítku pred ústa nedával. Viac >>>
 • 17.09.2019
  `Pán Ivan` už len ako hráč, vo zväze, reprezentácii i klube končí

  Spoluzakladateľ a neskôr hlavný manažér známeho bratislavského tímu Mystery MFC, člen výkonného výboru a zároveň realizačného tímu reprezentácie Slovenského minifutbalového zväzu. Pre mnohých kontroverzný Ivan Křížek potvrdil svoju povesť a nečakane sa z týchto postov stiahol. Viac >>>

 • 10.09.2019
  Socca LM: Papalalulu piatym tímom Európy, kráľom ARKO Ključarovci
  Liga majstrov pod patronátom SOCCA ponúkla v slovinskom Maribore súboje 24 tímov z 22 miest zo 16 krajín. Zastúpenie medzi nimi mal aj víťaz bratislavskej Uniligy Papalalulu, obhajcom prvenstva bol poľský Dynamik Torun. Viac >>>
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.