topPhoto
FOTO: MARTIN PANÁK

FOTO Skvelý obrat Pažite, Orli naďalej bez bodov

PARTIZÁNSKE, 05.10.2015 |
V 5. kole PLMFky potvrdil úlohu favorita Kuvajt. Pomohol mu k tomu aj hetrik najlepšieho strelca súťaže Šuhajdu. Troma gólmi sa počas tohto víkendu predviedli aj dvaja hráči Extroweru Adamík a Grác.
 
Orlov už síce nemusia trápiť problémy s nedostatkom hráčov, zmenu vo výsledkoch im však ani vyriešenie tohto problému neprinieslo. Ako jediný tím totiž zostávajú bez bodu aj po zápase s predposledným Extrowerom. Ten šiel za víťazstvom už od úvodu a Orlom sa podarilo presadiť až za stavu 0:4. Ani zásah Cipova ich však nenaštartoval a inkasovali ďalšie dva góly, ktorými Michal Grác zavŕšil svoj hetrik. Duel síce následne zdramatizoval dvoma zásahmi Beleš, posledné slovo v stretnutí ale mal znova Adamík, ktorý sa pridal ku Grácovi a rovnako zaznamenal hetrik.
 
Nervózne stretnutie ponúklo meranie síl medzi Kuvajtom a Belasými. Namotivovaný líder tabuľky šiel v súbojoch tvrdo za každou loptou, čo prinieslo aj zranenie Petra Duchoviča. S dôraznou hrou sa Belasí vyrovnávali len ťažko a skóre v ich neprospech rýchlo narastalo. V úvode druhého dejstva prehrávali už 5:0. Až v tejto fáza hry prevzali aktivitu a skóre skorigovali. Jedným zásahom sa o to pričinil Peter Záhradný, dvoma Ľuboš Duchovič. Svoju streleckú formu v drese Kuvajtu v tejto sezóne potvrdil opäť Dávid Šuhajda, ktorý pri víťazstve jeho tímu v pomere 6:3 vsietil polovicu gólov.
 
Keď v 15. minúte zápasu svietilo na tabuli skóre 0:3 pre Elán, nevsadil by si zrejme na to, že 1. FC Pažiť SG získa čo i len bod, asi nik. Obzvlášť po tom, čo k náskoku Elánu hráči PSG prispeli výrazne vlastnými chybami. V závere prvého dejstva sa však nečakane nakopli a svojho súpera zatlačili. Šnirc však v bráne viackrát čaroval a za svoj chrbát pustil len strelu Chrenka. Aktivita Pažite pokračovala aj po prestávke a obrat bol na svete. Chrenko, Okenka, Sagan a Baláž upravili skóre na 5:3. Obžera síce znížil opäť na rozdiel jedného zásahu, Chuťka a Panák však nakoniec dokonali obrat v zápase, v ktorom vďaka druhopolčasovému skóre 6:1 nakoniec Pažiť zvíťazila 7:4.
Autor: marp, Zdroj: maleligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 31.10.2018
  Slovenský minifutbalový zväz získal zaujímavého partnera
  Len pár dní pred odchodom slovenskej reprezentácie na Socca majstrovstvá sveta v Lisabone sa zástupcom Slovenského minifutbalového zväzu podarilo dotiahnuť spoluprácu so spoločnosťou superfutbal.sk, ktorá sa ponúka prostredníctvom svojho eshopu športové oblečenie a vybavenie.

  "Som skutočne rád, že dohoda o spolupráci prebehla veľmi rýchlo a v priateľskej atmosfére. Som presvedčený, že naša spolupráca napomôže rozvoju minifutbalu na Slovensku," povedal pre minifutbal.sk prezident SMZ Javer Gusejnov.
 • 20.08.2018
  Socca MS2018: Dodávateľom oficiálnej lopty uhlsport
  Jeden z popredných výrobcov športových potrieb nemecká firma uhlsport sa stala dodávateľom oficiálnej lopty na premiérových majstrovstvách sveta pod patronátom International Socca Federation. (soccafederation.com)
 • 23.03.2018
  Do ISF (Socca) sa pridala už aj Čína
  Počet krajín v International Socca Federation naďalej rastie. Najnovším členom sa stala Čína v zastúpení Xiai Sports Media Co., ktorá už päť rokov organizuje turnaje tímov 5 proti 5, na ktorých hráva až 40 tisíc klubov.

  "Sme nadšení, že sme sa stali členmi ISF a môžeme dať našim hráčom príležitosť cestovať do Portugalska a reprezentovať Čínu na majstrovstvách sveta," povedal pre soccafederation.com zástupca pekingskej Xiai Sports Media Co. John Yan.
 • 09.03.2018
  Novým členom ISF (Socca) USA
  Small Goal Soccer, ako zástupca Spojených štátov amerických, sa stal novým členom International Socca Federetion. Táto organizácia vznikla v roku 2008 vo Phoenixe, kde odštartovala prvú súťaž v štýle 6 proti 6, postupne sa rozrástla o 12 ďalších líg v štáte Arizona a ďalších v šiestich iných štátoch USA. Najbližším cieľom SGS je rozšíriť sa do 20 štátov.(soccafederation.com)
 • 01.03.2018
  ISF (Socca) má nového člena
  Novým členom International Socca Federation sa stal Pro Sports Management ako zástupca Tuniska. Táto organizácia tak získala po schválení jej žiadosti právo vyslať reprezentáciu na tohtoročné ME v Portugalsku. Ďalšími záujemcami o vstup do federácie sú aj India a Spojené Arabské Emiráty, vzhľadom k viacerým organizáciám z oboch krajín, ktoré ich chcú zastupovať, momentálne ISF ich žiadosti posudzuje. (soccafederation.com)
 • 23.01.2018
  ISF (Socca): K 5 proti 5, 6 proti 6 a 7 proti 7 pribudlo aj 8 proti 8
  International Socca Federation, ktorá reprezentuje tisícky hráčov hrajúcich zápasy piatich proti piatim, šiestich proti šiestim a siedmich proti siedmim rozšírila svoje pôsobenie aj o zápasy ôsmich proti ôsmim. Aj vďaka tomu sa jej novým členom stalo Rusko, ktoré vo svojich súťažiach (LFL) hráva primárne týmto formátom, no na medzinárodnej scéne hráva na turnajoch 6 proti 6 a 7 proti 7. (soccafederation.com)
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.