topPhoto
FOTO: MARTIN PANÁK

FOTO Skvelý obrat Pažite, Orli naďalej bez bodov

PARTIZÁNSKE, 05.10.2015 |
V 5. kole PLMFky potvrdil úlohu favorita Kuvajt. Pomohol mu k tomu aj hetrik najlepšieho strelca súťaže Šuhajdu. Troma gólmi sa počas tohto víkendu predviedli aj dvaja hráči Extroweru Adamík a Grác.
 
Orlov už síce nemusia trápiť problémy s nedostatkom hráčov, zmenu vo výsledkoch im však ani vyriešenie tohto problému neprinieslo. Ako jediný tím totiž zostávajú bez bodu aj po zápase s predposledným Extrowerom. Ten šiel za víťazstvom už od úvodu a Orlom sa podarilo presadiť až za stavu 0:4. Ani zásah Cipova ich však nenaštartoval a inkasovali ďalšie dva góly, ktorými Michal Grác zavŕšil svoj hetrik. Duel síce následne zdramatizoval dvoma zásahmi Beleš, posledné slovo v stretnutí ale mal znova Adamík, ktorý sa pridal ku Grácovi a rovnako zaznamenal hetrik.
 
Nervózne stretnutie ponúklo meranie síl medzi Kuvajtom a Belasými. Namotivovaný líder tabuľky šiel v súbojoch tvrdo za každou loptou, čo prinieslo aj zranenie Petra Duchoviča. S dôraznou hrou sa Belasí vyrovnávali len ťažko a skóre v ich neprospech rýchlo narastalo. V úvode druhého dejstva prehrávali už 5:0. Až v tejto fáza hry prevzali aktivitu a skóre skorigovali. Jedným zásahom sa o to pričinil Peter Záhradný, dvoma Ľuboš Duchovič. Svoju streleckú formu v drese Kuvajtu v tejto sezóne potvrdil opäť Dávid Šuhajda, ktorý pri víťazstve jeho tímu v pomere 6:3 vsietil polovicu gólov.
 
Keď v 15. minúte zápasu svietilo na tabuli skóre 0:3 pre Elán, nevsadil by si zrejme na to, že 1. FC Pažiť SG získa čo i len bod, asi nik. Obzvlášť po tom, čo k náskoku Elánu hráči PSG prispeli výrazne vlastnými chybami. V závere prvého dejstva sa však nečakane nakopli a svojho súpera zatlačili. Šnirc však v bráne viackrát čaroval a za svoj chrbát pustil len strelu Chrenka. Aktivita Pažite pokračovala aj po prestávke a obrat bol na svete. Chrenko, Okenka, Sagan a Baláž upravili skóre na 5:3. Obžera síce znížil opäť na rozdiel jedného zásahu, Chuťka a Panák však nakoniec dokonali obrat v zápase, v ktorom vďaka druhopolčasovému skóre 6:1 nakoniec Pažiť zvíťazila 7:4.
Autor: marp, Zdroj: maleligy.sk

Súvisiaci obsah

 • 24.06.2017
  MSR 2017 bude mať o účastníka menej
  Len pár hodín pred štartom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale odstúpil z turnaja tím Deportivo Kanianka. Vyhľadom na krátkosť času už nebolo možné zabezpečiť za neho náhradu, z tohto dôvodu budú všetky jeho zápasy v skupine K skontumované v prospech súperov.
 • 23.06.2017
  Zmena nitrianskych tímov na MSR
  Zástupcom nitrianskej TOP ligy na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2017 bude namiesto tímu Trogari klub s názvom Flames.
 • 23.06.2017
  Zmeny v menoslove účastníkov MSR 2017
  Tesne pred začiatkom Majstrovstiev Slovenska v malom futbale došlo k dvom zmenám. Namiesto sereďského Tekutého Zla, ktoré sa z turnaja odhlásilo, sa šampionátu zúčastní ako náhradník FC Blue Dragons z Bratislavy a za zvolenskú Zanzigandu získali právo štartu Jäger Boys z Dunajskej Lužnej.
 • 20.06.2017
  Vyvrcholenie Majstrovstiev Slovenska aj v televízií
  Majstrovstvá Slovenska v malom futbale, ktoré sa uskutočnia počas nasledujúceho víkendu (24. a 25.6.2017) v bratislavskej Petržalke, sa objavia aj vo vysielaní televízie. V priamom prenose TV Arena Sport budete môcť v nedeľu od 15:00 sledovať semifinále a od 16:15 aj finále šampionátu.
 • 17.06.2017
  Rozpis zápasov MSR2017 je na svete
  Žreb rozhodol o rozdelení rekordných 48 účastníkov Majstrovstiev Slovenska v malom futbale. Kompletný rozpis zápasov skupinovej fázy nájdete tu.
 • 13.06.2017
  Konečný zoznam účastníkov MSR 2017
  A je to tu! Majstrovstvá Slovenska v malom futbale 2017 spoznali zoznam účastníkov aj s ich rozdelením do žrebovacích košov. Z nich na základe žrebu vzíde dvanásť štvorčlenných skupín.

  Z každej z nich postúpia dve najlepšie mužstvá, ktoré doplní osem najlepších z tretích miest. Pri žrebe, ktorý môžete sledovať naživo na portáli malyfutbal.liggy.sk, bude platiť, že v jednej skupine sa nemôžu stretnúť tímy z rovnakej súťaže. Nasadzovanie do košov bolo urobené na základe koeficientov líg. 
Najčítanejšie
Najnovšie
Top autori celý rebríček >>
FB Fans
Prihlásenie
×
Obnova hesla
×
Zabudli ste heslo? Stačí ak zadáte Vašu emailovú adresu a na Váš email Vám bude do pár minút poslané vygenerované nové heslo s aktivačným linkom.